Atdheu ka konfirmuar ndarjen nga Sara që prej ditësh përflitej në media.

Shkak u bënë postimet e Sarës, e cila shkruante se ishte beqare dhe se nuk i besonte më askujt.

Atdheu e ka konfirmuar lajmin me një postim në Instastory ku shkruan se ai dhe Sara nuk janë më bashkë dhe flet për dikë të cilin dikur e quante vëlla e sipas tij ia ka punuar pas shpine.

Menjëherë kanë nisur dyshimet se bëhet fjalë për Andin, pasi ai dhe Atdheu e quanin veten vëllezër dhe për më tepër pas ndarjes nga Sara, Andi e Atdheu nuk ndiqen më në rrjete sociale.https://www.photojoiner.net/image/j1wvIxAN

“Sqarim për publikun se më kanë ardh shumë mesazhe ndjesë për vonesën, por kam pas disa pròbleme personale. Siç e keni parë e keni kuptu dhe vetë ndàrjen ta quajmë se ishim në njohje e sipër me Sarën, po është e vërtetë. Faleminderit të gjithë ju që na mbështetët dhe vazhdon të na mbështesni mirënjohës për ju gjithë jetën.

Gjithashtu me këtë dua t’ju them që i kam vu vizën disa personave që më quanin vëlla dhe ta punojnë mbrapa krahëve disa herë po e kam bo një sy qòrr po u mbush kupa. Respekt për të gjithë, ju faleminderit Zotit me disa nga personazhet e PP që ka ngél respekti dhe dashuria në mes dinë ata se kush janë, por që do i bëj publik avash avash”, shkruan Atdheu.

No description available.

Ndërkohë mes gjithë kësaj rrëmujë ndërhyn dhe jasmine me një postim në InstaStory dhe vetëm sa bëri më lëmsh rrjetin.

Jasmin publikoi një foto me Atdheun ku shkruan: Kujtime të bukura.

No description available.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!