Pak javë pas daljes nga “Për’Puthen”, Andi dhe Jasmina i dhanë fund lídhjes së tyre.

E gjitha u duk se nddohi për shkàk të xhélozisë nga ana e Jasminës, e cila nuk mund të duronte faktin që Andi të shoqërohej me femra te tjera, sidomos me këngëtaren Diona Fona.

Ndërkohë e ftuar ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live”, Jasmina tha se marrëdhënia me Andin ishte toksíke dhe se nuk e ndjen fare mungesën e tij.Andi dhe Jasmina e ''Përputhen'' kapen mat rrugëve të Tiranës duke u... - Revista Ditore

Jasmina zbùloi se një pyetje e saj u mor në mënyrë të ashpër nga Andi, i cili zgjodhi të ndërprùste marrëdhënien me “bllok”.

“Andi nuk më mungon fare. Ka qenë marrëdhënie toksíke nga të dy. Gabimi im është që i kam mëshuar shumë një situatë të caktuar.

Kisha të drejtë për çdo argument qoftë i ekzàgjeruar apo jo. Unë e marr vëmendjen duke u ‘grrícur’ me njerëzit. Thjesht ashtu e kam tipin.Jasmina tregon gjendjen e saj emocionale pas ndarjes nga Andi - AfterParty

Unë nuk bëhem xhéloze, bëhem posésive. Unë para se të jem me dikë, flirtoj, dua vëmendjen dhe kur fillova të frekuentohesha me Andin, e ndérpréva për të mos u keqkuptuar.

Nuk jam mësuar që të ndàhem me shpata, inate dhe méri. Është i vetmi njeri që e kam bërë. Jemi ndàrë si fëmijë 5 vjeç që po më pyete prap për këtë gjë, do të të bëj bllòk.

Nëse të pyes për diçka specífike, kthe përgjigje dhe kaq”, u shpreh Jasmina.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!