Ballina Magazina Nuk e dinim arsyen e vërtetë, Jasmian zbùlon ndarjen me Andin: U...

Nuk e dinim arsyen e vërtetë, Jasmian zbùlon ndarjen me Andin: U ndamë si 5-vjeçarët! (VIDEO)

Pak javë pas daljes nga “Për’Puthen”, Andi dhe Jasmina i dhanë fund lídhjes së tyre.

E gjitha u duk se nddohi për shkàk të xhélozisë nga ana e Jasminës, e cila nuk mund të duronte faktin që Andi të shoqërohej me femra te tjera, sidomos me këngëtaren Diona Fona.

Ndërkohë e ftuar ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live”, Jasmina tha se marrëdhënia me Andin ishte toksíke dhe se nuk e ndjen fare mungesën e tij.Andi dhe Jasmina e ''Përputhen'' kapen mat rrugëve të Tiranës duke u... - Revista Ditore

Jasmina zbùloi se një pyetje e saj u mor në mënyrë të ashpër nga Andi, i cili zgjodhi të ndërprùste marrëdhënien me “bllok”.

“Andi nuk më mungon fare. Ka qenë marrëdhënie toksíke nga të dy. Gabimi im është që i kam mëshuar shumë një situatë të caktuar.

Kisha të drejtë për çdo argument qoftë i ekzàgjeruar apo jo. Unë e marr vëmendjen duke u ‘grrícur’ me njerëzit. Thjesht ashtu e kam tipin.Jasmina tregon gjendjen e saj emocionale pas ndarjes nga Andi - AfterParty

Unë nuk bëhem xhéloze, bëhem posésive. Unë para se të jem me dikë, flirtoj, dua vëmendjen dhe kur fillova të frekuentohesha me Andin, e ndérpréva për të mos u keqkuptuar.

Nuk jam mësuar që të ndàhem me shpata, inate dhe méri. Është i vetmi njeri që e kam bërë. Jemi ndàrë si fëmijë 5 vjeç që po më pyete prap për këtë gjë, do të të bëj bllòk.

Nëse të pyes për diçka specífike, kthe përgjigje dhe kaq”, u shpreh Jasmina.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!