Ballina Showbiz I dedíkoi këngë e tatuazhe, ish i dashuri i Fifit i jep...

I dedíkoi këngë e tatuazhe, ish i dashuri i Fifit i jep fund beqarisë! (FOTO)

Që kur mbahet mend në televizion, Fifi ka folur gjithmonë për dashurinë dhe jo vetëm në baladat e saj të famshme, por ajo nuk ka nguruar kurrë të “bërtas” se është e dashuruar e madje më shumë nga ç’mund t’ju a marrë mendja.

Më herët, këngëtarja tregoi dhe historinë e saj të dashurisë me një person me inicialin Xh, të cilin e ka dashur:

Këngëtarja kosovare ka zbùluar vetë se i ka dedikuar personit të zemrës një tatuazh. No description available.

Por një “gabim” në rrjetet sociale i ka kushtuar jo pak Fifit, pasi i zbùloi identitetin e partnerit të saj në atë kohë.

Teksa i kërkonte nëpërmjet një InstaStory vëmendjen e tij e cila ishte gjithçka çfarë donte, ajo i kishte bërë “tagg” duke përmendur emrin e tij, Xhuljo Tabaku i cili nuk i shpëtoi rrjetit dhe që në atë moment u bë pjesë e mediave rozë.

“Ta tregoj për 10 sekonda. Nuk nisi kurrë. Thjesht kam dashuruar unë, m’u desh të kuptoja që nuk do të isha ndonjëherë me të dhe i kam ushqyer vetes një dashuri të pamundur. Në fakt nesër ne nuk e dimë se ç’mund të ndodhë, por ajo dashuri mua më ka bërë shumë mirë. Faleminderit”.

Kohë më parë, “iconstyle.al” vuri re se artistja kishte hequr nga lista e personave që ndjek në Instagram të gjithë miqtë që ka pasur, përveç njërit që aludohej se ai është i dashuri i saj, Xhuljo Tabaku.

Kujtojmë se në një nga puntatat e “Shiko kush luan”, Fifi u pyet se çfarë kuptimi ka fjala “stracciatella” që ajo e ka bërë tatuazh në trup dhe këngëtarja tregoi se këtë fjalë ja dedikon të dashurit të saj, që i thërret me përkëdheli në këtë mënyrë.No description available.

“Stracciatella e thirri atë djalin që unë e kam qejf. Qaq shumë që e du, kam dasht me e ba tattoo”, është shprehur ajo.

‘Albeu’ ka mësuar së fundmi se Xhuljo i ka dhënë fund beqarisë dhe ka shpallur fejesën me partneren e tij, që nuk është Fifi siç mund ta shihni edhe në foton e siguruara nga ceremonia e fejesës. No description available.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!