Ballina Magazina Konkurrentja e PërPuthen ndihet e bezdisur: Ai më shkruan në Whatsapp, i...

Konkurrentja e PërPuthen ndihet e bezdisur: Ai më shkruan në Whatsapp, i kam bërë bllok. Ja si përgjigjet ai…

Gilberta ka zbùluar se Iliri tenton të komunikojë me të jashtë programit duke i shkruajtur në Whatsapp, por ajo nuk e pëlqen aspak këtë veprim.

Më pas Iliri ka treguar si është rrjédha e ngjàrjeve që i ka shkruajtur Gilbertës ndërsa i kërkoi asaj që t’ia thojë që nuk i intereson.

Gilberta: Iliri vazhdon e më përmend nëpër story, në whatsapp më shkruan. Kudo i kam bërë bllòk, por aty nuk di ti bëj.

Iliri: Është diçka humane.

Gilberta: Nuk më intereson humanizmi yt.

Iliri: Nuk ma ka thënë që nuk i intereson. Ka rëndësi dhe përmbajtja e mesazhit, e kam pyetur si është vetë, si është babai. I intereson apo jo, duhet ta thotë. Më ka marrë në telefon, nuk i përgjigjesha dot dhe mund të ma thoshte me mesazh që nuk i intereson.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!