Para pak kohësh dy ish-konkurrentët e “Për’Puthen”, Andi dhe Melisa kanë pranuar lídhjen e shumëpërfolur mes tyre.

Largimi i Andit me Tean si çift nga programi dhe më vonë, largimi i Melisës shkàktuan shumë bùjë në media dhe duket se kjo gjë ka prishur dhe màrrëdhénien mes tyre dhe aùtores së programit. Melisa: Dua një mashkull që të më dojë… Andi: Mund të jem unë një ndër ato  meshkuj? – gazeta.mk

Çifti aktual i shume përmendur në mediat rozë Andi dhe Melisa, janë aktiv në çdo moment në rrjetet e tyre sociale, shumë të panjohur kanë hapur faqe të rréme duke përdoru personazhet e PërPuthen.

Një ndër to, tejet të fíksuar pas ish-konkurentit Andi, përdor një ‘fanpage’ me emrin “Andi my king” dhe shpesh shpërndan postime duke i bërë tagg këtij të fundit.

Siç duket Andi me natyrën e tij të qetë, e merr çdo gjë me sportivitet, madje shpesh edhe i shpërndan postimet ku ai është bërë tagg.

‘Andy_my_king’ poston një foto të Melises dhe Andit krah njëri tjetrit dhe sipër shkruan “burri im mund të ketë 5 gra nëse dëshiron”.

Ky I fundit përmend  Melisën dhe vete Melisa shkruan “sa e dua këtë edit”, Pra me pak fjalë edhe Melisa është dakord me atë gjë.

Por në fakt në video shfaqet Melsia në 5 versione të ndryshme. Për më tepër ndíqni videon.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!