Ballina Magazina Giuseppe i thotë se është Casa Nova, Shqipja i thotë...Të dua dhe...

Giuseppe i thotë se është Casa Nova, Shqipja i thotë…Të dua dhe dua të bëj séks! (VIDEO)

Në takimin me Shqipen, Giuseppe hyn në kuzhinë dhe nis të gatuajë për të.

Shqipja thotë se askush më parë nuk ka gatuar posaçërisht për të dhe u ndje e kënaqur.

Madje, Giussepe i premton se nëse do të jetonin bashkë, do të gatuante çdo ditë për të.

 

Ai gatuan ushqime italiane, por tregon se specialitetet shqiptare që i pëlqejnë: “Mish me fasule, patëllxhan, qingj”.

Më tej, e pyet Shqipen: “A bën akoma séks ti?” Shqipja: “Them se po”.

Edhe në studio, ajo rrëfen se séksi është pjesë e rëndësishme për të, edhe për faktin që i ka munguar për një kohë të gjatë, “sepse ashtu më ka shkuar jeta, jam djegur për një kohë të gjatë”.

Pas transmetimit të takimit me Shqipen, Giuseppe thotë në studio se kërkon më shumë që ta njohë atë.

Sipas tij, Shqipja kërkon martesë që nesër. Giuseppe: Kam shumë ndjenja pozitive për Shqipen, por ajo do të martohet nesër. Prit se këtu jemi Dua siguri, dua të njoh njerëzit.

Teksa thotë se ende nuk e njoh shton se “mua më pëlqen Frojdi, unë nuk e di, ti nuk e njeh”, dhe ky koment u mor si oféndim i Giuseppes.

“Tani më duhet kohë, nuk bëj asgjë shpejt, vetëm makarona bëj shpejt. Kam simpati, është grua e mirë”, shprehet ai.

Shqipja i rrëfen Giuseppes se tashmë ndjen për të. Shqipja: Kam filluar të të dua

Giuseppe: Po Rolandi? Shqipja: Po lere Rolandin? Giuseppe: Ai është i dashuruar me ty. Shqipja: Më ka thënë që është xheloz, thotë pse shikon nga Giuseppe…

Edhe në studio, konkurrentja rrëfen se ka filluar të ndjejë për Giuseppen, ndërsa thotë se atë deklaratë në takim e bëri sepse ashtu e ndjeu: “Ashtu u ndjeva, vera, plus po hanim…”

Ndërsa Giuseppe nguron të përgjigjet por thotë se do kohë dhe kërkon të ecë në hapa të ngadaltë.

Nga ana tjetër, Shqipja i kujton se nuk e ka marrë asnjëherë në telefon. “Si nuk më ke telefonuar njëherë?!”

 

 

Madje, Giuseppe thotë se është Casa Nova: “Unë mund të dal natën, të vij sërish”! Por, Shqipja duket e bindur kur i thotë se tashmë e në vazhdim do të ndryshojë.
Giuseppe kërkon me këmbëngulje pasaportën shqiptare.

Gjatë takimit me Shqipen, ai thotë se është shqiptar dhe meriton të marrë nënshtetësinë shqiptare.

Pasi hedh në tavolinë mjetin e identifikimit italian, Giuseppe thotë: “Unë e gris pasaportën italiane. Dua pasaportën shqiptare, se jam shqiptar”.

Ai tregon për origjinën e tij: “Babi i ka lindur në Vlorë, ka ardhur në Tiranë të studiojë për gazetari, në vitin ’46 ka qenë në bùrg. Pasi doli iku me nënën në Itali. U arratis nga Shqipëria, ka kaluar me barkë liqenin e Shkodrës. Ka bërë 4 fëmijë, unë jam i dyti. Babi u bë gazetar dhe në Itali. Jam krenar që jam shqiptar”.

Madje, ai tregon se disa të afërm, nga ana e babait kanë ardhur ta takojnë, pasi e kanë parë në emisionin e “Për’puthen +40”.

Rastësisht, Shqipja kishte menduar t’i dhuronte një bluzë me shqiponjë Giuseppes dhe e bëri në momentin më të përshtatshëm, kur Giuseppe po fliste për origjinën e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!