Ballina Magazina Gilberta shokon me deklaratën e saj: Më kanë kércénuar se kam kryer...

Gilberta shokon me deklaratën e saj: Më kanë kércénuar se kam kryer séks…

Gilberta e “Për’Puthen +40” për një kohë të gjatë doli në takime me Ilirin, por paprítur çdo gjë mes tyre u ndërpre.

Madje Gilberta ka qenë shumë e prérë ndaj Ilirit këto kohë dhe nuk e ka zgjedhur më në asnjë takim.

Mirëpo sot ajo ka zbùluar se pas këtij vendimi ka pasur një arsye shumë të fortë.Iliri dhe Gilberta – mund të jetë ky çifti i parë në “Përputhen +40”? |  Dardania

Gilberta zbùloi se ka marrë disa kércénime nga një ish-konkurrent i “Për’Puthen” dhe në ato momente nuk e ka pasur mbéshtétjen e Ilirt.

Ajo tha se nga kércénimet mund t’i cénohej dhe puna e saj si mësuese, por Iliri nuk e mbéshteti dhe kështu vendosi të mos dilte më me të.

“Kam marrë kércénime nga adresa e Naunit. Thoshte që ishte adresë false dhe kishte nxjérrë një status që kemi pasur një lídhje íntíme jashtë emisionit dhe këtë e kanë deklaruar Çimi dhe Luljeta. Më kanë qëndruar pranë Çimi dhe Samiu atë natë më ka ardhur kércénimi dhe thoshte “shihe ç’do të bëj unë tani” dhe jam ndjérë keq se ishte diçka e ulét, prej adoleshentësh, por në moshën tonë të réndon.

Unë jam mësuese, kam nxënës dhe nuk është normale që të shantazhojë.

Nuk mùnd t’i lejojë tjetrit të flasë për mua, të vërteta apo jo. Prindërit e nxënësve nuk u ndikuan se më njohin, nuk më pëlqejnë këto shantazhe. Iliri nuk më qëndroi pranë dhe në atë moment zgjodha të mos dal më me të. Më acàron, nuk e dua më përbàllë”, tregoi Gilberta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!