Ballina Magazina Fjoralba Ponari feston ditëlindjen dhe pòzon përherë të parë krah partnerit (FOTO)

Fjoralba Ponari feston ditëlindjen dhe pòzon përherë të parë krah partnerit (FOTO)

Fjoralba Ponari feston sot ditën e saj të lindjes. Moderatorja bën 27 vjeçe dhe dhuratën e parë e ka marrë nga i dashuri i saj, Françesko.

Ai i ka dhuruar një libër, i cili duket se mban brenda historinë e tyre të dashurisë dhe momentet më të bukura.

Dhuratën ajo e ka marrë ne mesnatë dhe duket se e ka pëlqyer shumë.

“Historia jonë! Të dua, Franci”, shkruhet në kapakun e librit.

Fjoralba e emocíonuar e ka ndarë menjëherë dhuratën me ndjékësit e saj në Instagram dhe ka treguar se të tilla dhurata janë shumë më të vlefshme për të.

“Dhurata e parë! Dhuratat sentímentale janë më të mirat”, shkruan Fjorlaba përkrah fotos së librit.

Ndërsa sot ajo ka zbùluar se ka marrë një tufë me lule nga stafi i emisionit “Më thuaj një dëshirë”.

Fjroralba e ka ndarë po ashtu në Instagram këtë dhuratë dhe përkrah saj shkruan: “Ja dhe stafi i MT1D”.

Fjoralba Ponari shfaqet shumë rrallë në rrjete sociale me të dashurin e saj.

Më herët ajo ka treguar se Francit nuk i pëlqen të jetë një qendër të vëmendjes, si natyrë introverte dhe për këtë arsye ajo nuk shfaqet shpesh me të në publik.

“Le të themi që s’ka shumë qejf të jetë në syrin e publikut, si natyrë introverte që është!

P.s: Kjo ishte bluza që zgjodhi për në festën e ditëlindjes (vetëm miqtë e ngushtë) që ishim dje!”, ka treguar moderatorja.

No description available.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!