Fjolla Morina lajmëroi se gjyshja e saj e shtrenjtë ka ndërruar jetë. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në “InstaStory”.

Këngëtarja ka ndarë me ndjékësit e saj disa ímazhe që mesa duket i ka realízuar së fundmi më të, krahas së cilave i ka dedíkuar dhe një mesazh mjaft emocíonues.

“Me kete buzeqeshje do te mbajme mend gjithe jeten! U prehsh ne paqe gjyshja ime e dashur. Ditelindjen tende neser do ta festojme pak me ndryshe. Duart tona te lídhura ne momentet e fundit te jetes tende nuk do t’i harroj kurre”, shkroi Fjolla krahas fotos.

Po ashtu ajo ndau edhe foto nga ditëlindja e fundit që ia kishin festuar gjyshes, duke zbùluar se mosha e saj ishte 95 vjeçe.

Kujtojmë se Fjolla Morina po jeton prej kohësh një histori dashurie me Fisnik Sylën.

Lídhja e tyre u zbùlua pasi Fjolla u përfshí në telashe me polícinë dhe historia e dyshes ka qenë e mbùshur me ngjàrje në një periudhë shumë të shkurtër.No description available.

Teksa Fjolla është shpallur në kërkim ndërkombëtar nga polícia që nga muaji prill, ajo vazhdon të shijojë në maksimum jetën e saj familjare.

Më herët ajo ka publikuar në Instagram një video të vajzës së vogël, Alyah, e cila mëson të kërcejë një kurs baleti.

Të njëjtat pamje ka ndarë në profilin e tij në Instagram edhe Fisnik Syla. Ai ka postuar foto të së voglës dhe ka etiketuar në postim Alyah-n dhe Fjollën shoqëruar me figurën e një zemre të kuqe. Me këtë gjést ai ka treguar publikisht se ka një lidhje shumë të fortë me fëmijët e partneres.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!