Fjolla Morina ka hùmbur para dy ditësh gjyshen e saj të shtrénjtë.

Këtë lajm e bëri të ditur vetë ajo përmes një postimi në “InstaStory”.

Këngëtarja ndàu me ndjékësit e saj disa imazhe që mesa duket i ka realízuar së fundmi më të, krahas së cilave i dedíkoi dhe një mesazh mjaft emocíonues.

“Me kete buzeqeshje do te mbajme mend gjithe jeten! U prehsh ne paqe gjyshja ime e dashur. Ditelindjen tende neser do ta festojme pak me ndryshe. Duart tona te lidhura ne momentet e fundit te jetes tende nuk do t’i harroj kurre”, shkroi Fjolla krahas fotos.

Dhímbja është e madhe për këngëtaren, e cila para pak çastesh i kushtoi disa fjalë prékëse gjyshes së ndjerë përmes një fotoje të publikuar në InstaStory.

“Do të mbaj derisa të shoh përsëri, gjyshe”, ka shkruar Fjolla krahas fotos. No description available.

Kujtojmë se Fjolla Morina po jeton prej kohësh një histori dashurie me Fisnik Sylën.

Lídhja e tyre u zbùlua pasi Fjolla u përfshí në telashe me polícinë dhe historia e dyshes ka qenë e mbùshur me ngjàrje në një periudhë shumë të shkurtër.

Teksa Fjolla është shpallur në kërkim ndërkombëtar nga polícia që nga muaji prill, ajo vazhdon të shijojë në maksimum jetën e saj familjare.No description available.

Më herët ajo ka publikuar në Instagram një video të vajzës së vogël, Alyah, e cila mëson të kërcejë një kurs baleti.

Të njëjtat pamje ka ndarë në profilin e tij në Instagram edhe Fisnik Syla. Ai ka postuar foto të së voglës dhe ka etiketuar në postim Alyah-n dhe Fjollën shoqëruar me figurën e një zemre të kuqe.

Me këtë gjést ai ka treguar publikisht se ka një lídhje shumë të fortë me fëmijët e partneres.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!