Ballina Showbiz Pasi u nda nga gruaja, reperi shqiptar kàpet màt me një tjetër...

Pasi u nda nga gruaja, reperi shqiptar kàpet màt me një tjetër femër (FOTO)

Para disa muajsh, vetëm pak kohë pas martesës, S4MM ndàu përfundimisht rrugët me ish-partneren e tij, Filis Ismaili.

Dyshimet u shfaqën pasi ata të dy nisën të mos e ndíqnin më njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Gjithashtu fansat vunë re se S4MM kishte fshirë nga profili i tij të gjitha fotografitë që kishte bërë në ditën e martesës me Filis.Pak muaj ndarjes nga bashkëshortja, reperi i njohur kapet mat me të

Ndërsa kjo e fundit i mbante ende në profilin e saj, derisa një ditë vendosi të bënte të njëjtën gjë si reperi.

Motívet e ndàrjes nuk u bënë të ditura, por u dyshua se Filis e kishte tràdhtùar S4MM, për shkàk të këngës “Tràdhtare”, që ai publikoi vetëm pak ditë pasi i dha fund marrëdhënies.

Ndërkohë në lídhje me këtë ndàrje kaq të papritur, reperi është shprehur se në dokumenta vazhdon ende të jetë i martuar dhe flasin me njëri-tjetrin, por rrugët e lidhjes janë ndarë përfundimisht.

“Çfarë ka dalë në media pak a shumë është e vërtetë, nuk është që jemi ndàrë – unë prapë me personin në fjalë kam kontakt, flasim, thjeshtë si të them i kemi ndarë rrugët e lídhjes. Por unë prapë kam kontakte, e respektoj, nuk i dihet të ardhmes. Me dokumente unë prapë jam i martuar me të, por ashtu është, nuk është që jemi ndarë. Ne flasim, nganjëherë edhe takohemi një herë në dy-tre muaj kur shihemi, sepse tash edhe puna e COVID-it s’kam mundur të udhëtoj”, është shprehur reperi.

Por në fakt nuk qenka fiks kështu! Vetëm pak pas ndàrjes nga partnerja, S4MM është fotografuar me partneren e re në Zvicër.

Ata janë shfaqur shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe janë munduar t’i shpëtojnë syrit të publikut, siç mund ta shihni nga fotot e publikuara nga faqja “Artistët shqiptarë” në Instagram.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!