Bebe Rexha padyshim që ka fansa të flàkë dhe këtë e vërtetoi njëri nga ata përmes një surprízë që i bëri artistes shqiptare.

Ai ka treguar me anë të rrjeteve sociale se ka realízuar një tatuazh, të cilin ia kushton asaj.

Fansi i Bebes bëri tatuazh një prej ímazheve më të komentuara të saj, duke e gdhéndur atë në trup.Këngëtarja e postoi në Instagram foton dhe më e lumtur s’mund të ishte.

Kujtojmë se Bebe ka dhënë së fundmi një intervistë për “Bustle”, ku ka treguar se çfarë synon në të ardhmen.

Kur është pyetur se ku e sheh veten pas 16 vitesh, ajo i ka habitur të gjithë me përgjigjen.

Bebe nuk e ka përmendur fare muzikën, por është shprehur se dëshiron shumë që së të marrë një master për Psíkologjí për të ndihmuar të gjithë njerëzit veçanërisht artistët.

“16 vite nga tani? Wow. Epo, unë dua të marr masterin në psikologji. Do të doja të ndihmoja artistë të tjerë në industrinë e muzikës dhe njerëzit në përgjithësi si terapíste. Sepse kam kaluar shumë duke qenë në sy të publikut dhe duke qenë në industri.

Do të doja të ndihmoja artistët, aktorët dhe aktoret, ose njerëzit e rinj që mund të kenë nevojë për të. T’ju tregoj atyre çfarë kam mësuar”, është shprehur Bebe.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!