Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, pròvkòn herë pas here me fotot që poston në rrjet.

Format e saj të trupit bien në sy dhe kështu merr vëmendjen e të gjithëve.

Në foton që Enca shpërndàu pak ditë më parë shfaqej pa asnjë rrobë veshur në bregdetin shqiptar e fshéhur pas një shkëmbi. Luljeta e "Për'puthen +40" përgëzon Encën për foton nudo në bregdet |  BoldNews.al

Mes shumë komenteve, shumica ishin negative, por kishte dhe nga ato që mbështesnin këngëtaren për këtë veprim të guximshëm.

Kjo foto është komentuar shumë, por ajo që ra në sy ishte komenti i ish-konkurrentes së “Për’Puthen”, Luljeta Nallbani.

“Bravo Enca do flasin do lodhen ti je mirë me veten”, i ka shkruar 65-vjeçarja, e cila më herët ka bërë kërkesën që të mund të kishte edhe në Shqipëri plazhe nùdo. E për këtë arsye, ajo ka qenë dashamirëse për guximin e Encës për të postuar këtë foto.No description available.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!