Ballina Magazina E vutë re apo jo? Ish-konkurrenti i 'PërPuthen' pjesë e klipit të...

E vutë re apo jo? Ish-konkurrenti i ‘PërPuthen’ pjesë e klipit të Noizy (FOTO)

Padyshim që ky sezon ishte i bashkëpunimeve të artistëve, në radhë janë rep-artisti i njohur, Noizy së bashku me këngëtarin dhe kantautorin Elgit Doda.

Në videoklipin e ri të Noizyt në bashkëpunim me këngëtarin Elgit Doda, fansave u bie në sy një detaj.No description available.

Bëhet fjalë për pjesëmarrjen e ish-konkurrentit të “Përputhen”, Geljan Rajku, i cili është edhe familjar i Noizyt.

Geljani u shfaq i afërt në disa skena me modelen që Noizy dhe Elgiti e kishin përzgjedhur për videoklip.No description available.

Ndryshe, ai u largua beqar nga ‘Për’Puthen’, pasi ishte deklaruar për Sarën, e cila doli bashkë me Atdheun nga programi.

Noizy përmes rrjeteve sociale ka thënë se njëra ndër këngët e tij të preferuara të albumit të ri është pikërisht “Ti Ti”.No description available.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!