Padyshim që ky sezon ishte i bashkëpunimeve të artistëve, në radhë janë rep-artisti i njohur, Noizy së bashku me këngëtarin dhe kantautorin Elgit Doda.

Në videoklipin e ri të Noizyt në bashkëpunim me këngëtarin Elgit Doda, fansave u bie në sy një detaj.No description available.

Bëhet fjalë për pjesëmarrjen e ish-konkurrentit të “Përputhen”, Geljan Rajku, i cili është edhe familjar i Noizyt.

Geljani u shfaq i afërt në disa skena me modelen që Noizy dhe Elgiti e kishin përzgjedhur për videoklip.No description available.

Ndryshe, ai u largua beqar nga ‘Për’Puthen’, pasi ishte deklaruar për Sarën, e cila doli bashkë me Atdheun nga programi.

Noizy përmes rrjeteve sociale ka thënë se njëra ndër këngët e tij të preferuara të albumit të ri është pikërisht “Ti Ti”.No description available.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!