Ballina Uncategorised Donaldi pohon se është ndarë nga Bora Zemani por...(FOTO)

Donaldi pohon se është ndarë nga Bora Zemani por…(FOTO)

Mbrëmjen e kësaj të shtune, Donald dhe Romeo ishin të ftuar në emisioni Soirée me Jonida Shehun, të cilët kanë zbuluar edhe detaje nga jeta e tyre personale.

Binjakët kanë konfirmuar që për momentin nuk janë në një lidhje dhe mesa duket po shijojnë jetën e tyre single.

Ata ju kanë kthyer përgjigje edhe disa prej komenteve që ndjekësit kanë bërë për këngën e tyre “Margarita”.Bora Zemani dhe Donald Veshaj ndahen ?! - YouTube Një ndër komentet ishte: “Bravo çuna. Kur po bën këngë Luli “Për’Puthen”, jo më ju”

Donald Veshaj në fillim u përgjigj duke pyetur se kush është Luli i “Për’Puthen”, ndërsa më vonë shtoi se “e sheh Për’Puthen”, moderuar nga Bora Zemani me të cilën ai ka patur një histori të bukur dashurie.

Po ashtu, dy vëllezërit folën për këngën që sapo kanë lançuar e titulluar “Margarita”, ku për tekstin e këngës janë kujdesur edhe Getinjo e Alban Kondi. Veshaj kanë treguar që nuk duan vërtet të tregojnë që janë këngëtarë, por duan që me muzikën e tyre vetëm të argëtojnë njerëzit.

Binjakët kanë pohuar që nuk janë aspak dakord që këngët të tràjtojnë vuàjtje apo dhímbje, prandaj kënga e tyre ka tjetër fokus.

Pjesë nga biseda:

Donald: Ke parë njeri që ka vdékur nga dashuria ti? Vuàn njeriu, po e ka vuàjtjen personaleRomeo & Donald Veshaj e thonë hapur: Nuk kemi të dashura - Abc News

Jonida: Si e ke vuàjtjen ti?

Donald: Unë shkoj te dushi. Ulem në gjunjë me gjithë rroba dhe hap ujin e rri gjysëm ore.

Ndërsa Romeo Veshaj shtoi: “Dua që kur të hap radion mos dalin disa materiale që kanë energjinë e  “ty do të të kthehet gjithçka që më bëre. Oh ne u ndàmë, por ne do kthehemi një ditë”. Jeta është e bukur shijoje. E kemi ne në dorë që të bëjmë disa gjëra me energji të mirë. Pse duhet t’i këndosh dhímbjes. “oh do të ta kthejë Zoti që me le. Çdo ndarje është e bukur. Pse ti marrim gjënë e keqe githçkaje?”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!