Ballina Showbiz Nxéhen sërish gjàkrat! Don Xhoni thùmbon serish Finemin (VIDEO)

Nxéhen sërish gjàkrat! Don Xhoni thùmbon serish Finemin (VIDEO)

Don Xhon është një ndër reperët më në zë në vendin tonë, i cili brenda një kohe shumë të shkurtër arriti një famë mjaft të madhe.

Së fundmi ai ka marrë vëmendjen e ndjékësve përmes disa postimeve në rrjete sociale, ku “thumboi” publikisht një person.

Fansat janë të bindur se këto postime i drejtoheshin reperit Finem, pasi edhe ky i fundit bëri të njëjtën gjë. Mbetet për t’u parë nëse dyshimet e ndjékésve qëndrojnë apo jo.

Kujtojmë se muaj më parë mes dy reperëve kishte ndodhur një shérr dhe ato ishin pérléshur, por një gjë e tillë ishte mohuar nga ata.

Kujtojmë se ditën e djeshme, Don Xhoni na paralajmëroi se shumë shpejt do të sjellë një projekt të ri dhe zbùloi pak prej tij në rrjete sociale.

Don Xhoni shfàqet në këtë këngë më romantik se kurrë më parë duke na sjellë një version tjetër të tij.

Edhe pse kjo këngë nuk është publikuar ende e plotë, është shpërndarë me shpejtësi në gjithë rrjetin dhe ky fakt e ka emocionuar shumë reperin.

Ai është shprehur i prekur nga gjithë dashuria që ka marrë nga fansat dhe ka premtuar se në videoklipin e kësaj kënge do të ketë një surprizë.

“Nuk kam fjalë pasha Zotin. Shumë dashuri! Shumë faleminderit, nuk kam fjalë! 1 surprízë e keni në videoklip veç për krejt kët dashni. Don Xhoni juaj”, shkruan reperi në një postim.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!