Ballina Magazina Çfarë ndodhi? Shqipja e 'PërPuthen' shpérthén në lòt në mes te emisionit...

Çfarë ndodhi? Shqipja e ‘PërPuthen’ shpérthén në lòt në mes te emisionit (VIDEO)

Shqipe Hysenaj, ish-konkurrente e ‘PërPuthen’, ndër më të komentuarat gjatë por edhe pas programit.

E ftuar në “E diell”, në rubrikën e Ervin Kurtit dhe Marjana Kondit, Shqipes i kërkohet nga publiku ë mjelë dhitë. pas shumë tentativash për ta kapur një, Shqipja dështòn, por Ervini ia sjell dh së bashku fillojë ta mjelin.

Shqipja, në fakt po e merrte me aq delíkatesë saqë dhisë nuk i nxírrte asnjë pikë qumësht, por Ervini me shumë durim ia mëson asaj dhe sëbashku e mbushin enën plot.

E më pas, si për ta prekur në disa pika ku Shqipja nuk i ka përmendur asnjëherë nëpër programe të ndryshme televizive Ervini ndalet tek familja e Shqipes.

Kjo e fundit largon syzet nga sytë pasi përmallohet për to, e sidomos për të atin, ku cilëson ta ketë si një pikë të dobët të sajën dhe ai për të.

Ajo rrëfen se bashkë ngjasojnë në shumë detaje sado të vogla të duken, ai akoma e tràjton Shqipen si “të voglën” e tij, edhe pse tashmë ajo është mjaftë e rritur a për tu zhvéndosur e jetuar e vetme në një shtet tjetër.No description available.“Unë a djali i babit, sepse babi gjithmonë ka dashur djalë dhe kur linda unë… ai përsëri me thoshte goca babit” shprehet mes lotëve Shqipja.

Ajo gjithashtu rrëfen se babai pret nga ajo që ti prezantojë njeriun që do i rrëmbejë zemren, dhe i thotë shumë shpesh se duhet të mendojë për vetën tashmë, që të gjëjë partner dhe të krijojë familje.

Për më tepër shikoni nga Minuta e 18-të e videos së mëposhtme.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!