Ballina Magazina Çfarë i ndodhi? Antonela përlotet në 'Top Arena' gjatë intervistës (VIDEo)

Çfarë i ndodhi? Antonela përlotet në ‘Top Arena’ gjatë intervistës (VIDEo)

Top Arena është emisioni sportiv i dedikuar totalisht Kampionatit Europian 2021.

Përgjatë një muaji ky program do të jetë shoqëruesi ynë në këtë maratonë sportive të futbollit europian.

Të ftuar special, moviola, anàlizë e detajuar e çdo ndeshjeje, lojëra të shumta, si edhe dinamikat në “Trotuarin e Natës” do të jenë pjesë e mbrëmjes sonë.https://www.photojoiner.net/image/UyWxEdIo

Atmosfera e vërtetë sportive gjendet tek ‘Top Arena’ nén prezantimin e Edi Manushit dhe partnereve të tij në skenë Alesia Bami dhe Antonela Berisha.

Këtë radhë “në këndin e Antonelës” intervistimi mori një formë ndryshe. E ftuar në “Top Arena” Fjoralba Ponari kalon në këndin e Antonelës dhe i propozon kësaj të fundit të ndërrojnë rolet.

Kjo edhe për faktin se Fjoralba ka qenë moderatore pikërisht e këtij emisioni rreth tre vite më parë.https://www.photojoiner.net/image/y5c9LZOY

Ajo e fillon intervistën duke gjetur pikat e dobëta të Antonelës, e fillon me familjen, ku e pyet për veshtirsitë e kaluara gjatë viteve të para të jetesës në Itali.

Antonela mes lòtësh tregon se ajo periudhe kishte shume ujëra të tràzuara për të dhe familjen e saj.

Kur ajo shikon foto të fëmijërisë dhe të të gjithë familjes bashkë ajo ndihet shumë krenare dhe e plotësuar pavarësisht mungesës së babait.https://www.photojoiner.net/image/t2JibQpu

“Nëna gjithmonë më ka thënë me ndjék ëndrrat e mia dhe ka pas besim gjithmonë tek unë, tek zgjedhjet e mia dhe unë skam gabuar kurrë, nuk e kam zhgénjyer kurrë. Por besoj se edhe në qoftë se do gaboja dikur, zemra e një nëne fal gjithmonë.”

Mes lòtësh Fjoralba tenton të ndryshojë tematike duke e kthyer situatën nga mediat rozë, duke e pyetur kështu për punën, e rrogën.

Ku kjo e fundit thotë se në Itali ndihmon mamanë e saj të pastronte zyrat dhe rrogën e parë pohon t’ia ketë dhënë pikërisht nënës së saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!