Ballina Magazina Bye-bye Ledjana! Mevlani nga i refuzuar tek më i kërkuari nga femrat...

Bye-bye Ledjana! Mevlani nga i refuzuar tek më i kërkuari nga femrat (FOTO)

Mevlan Shaba, një këngëtar jo shumë i njohur në fillimet e tij, por me hyrjen në programin “PërPuthen” fama e tij u rrit dhe kjo ndikoi edhe në fushën muzikore.

Ishte ndër të parët që hyri në talk shoë-in më të komentuar aktualisht, dhe qëndroi deri ne përfundim të emisionit nga ku edhe doli cift me Ledjanën. Ledjana revealed that they were busy, Mevlani made it 8 to 2 | Kosovo Now

Lidhje kjo e cila nuk zgjati shume pas daljes nga programi por që u komentua shumë edhe pas ndarjes.

Dyshja u bë cifti më i preferuar i ndjekësve të këtij Reality Show dhe shumë prej tyre nuk e besojnë ndarjen e Mevlanit dhe Ledjanës ku mendohet shkak të jetë Antonela.

Një foto ka qarkulluar nëpër rrjete sociale ku shihet nje bukuroshe bjonde e cila është duke pirë dicka në një lokal me Mevlanin.No description available.  Ajo e ka postuar vetë foton në rrjetin instagram duke bashkangjitur në të “ta hash fare është por sma var mua jo”.

Nuk vonoi shumë dhe kjo foto u bë virale nëpër rrjete dhe disa e komentonin si në favor të Ledjanës situatën pasi ai “nuk po ia varte bukuroshes bjonde” që do të thotë se mëndjen e ka akoma tek ajo.

E për disa është një situatë e ndërlikuar nga ana e Mevlanit i cili nuk është asnjëherë I njëtrajtshëm por gjatë gjithë kohës në lëvizshmëri. Arbresh info

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!