Ballina Showbiz Bora Zemani zbùlon surprízat në "Për'Puthen On Tour" (VIDEO)

Bora Zemani zbùlon surprízat në “Për’Puthen On Tour” (VIDEO)

Moderatorja e emisionit më të ndjkur në trojet shqiptare, “Për’Puthen” ka qenë e ftuar sot tek ‘Shqipëria Live’.

Ajo ka folur në lidhje me risinë më të re që do vijë emisioni. Risia do jetë turi në qytetet më të mëdha të Shqipërisë, Ulqin, Prishtinë dhe Shkup.

Ky turne do ketë për qëllim evidentimin e konkurrentëve potencial për edicionin e ardhshëm të “Për’Puthen”.

Qellimi kryesor janë audicionet por publiku dhe fansat do kenë fatin të takojnë të preferuarit e tyre të bëjnë foto me to, tu marrin autografe etj.

Bora tha kjo gjë vjen për të qenë sa më afër publikut në të gjitha mënyrat e mundshme.

Juria do përbëhet nga Olsa, Arjani dhe Bora por do jenë dhe ish-konkurrentë të sezonit të kaluar.Mungesë etike dhe respekti”/ Bora Zemani rrëfen pakënaqësitë

Moderatoja Erjona Rusi e pyeti moderatorën cili do jetë roli i ish-konkurrentëve në tour.

“E para do jetë afrimiteti që ata do kenë me gjithë njerëzit duke i takuar ata personalisht, shkëmbimi i eksperiencave duke qenë se kanë kaluar shumë sfída brenda programit dhe diskutimi ose ndàrje idesh me të rinjtë që duan të bëhen pjesë e “Për’puthen” do ishte goxha me vlerë për të gjithë”, u përgjigj Bora.

Turi nis me Durrsin ku me 7 qershor stafi i “Për’Puthen” do jetë në teatrin Aleksandër Moisiu në orën 11:00.

Moderatori Flori Gjini e pyeti Borën nëqoftëse turi dhe audicionet do xhirohen dhe do transmetohen për publikun.

Moderatoja Zemani tha se gjithçka do trànsmetohet dhe do jetë një muaj shumë intensiv.

Ajo shtoi se deri në datë 10 korrik ata do jenë në transmetim me “Për’puthen 40” dhe paralelisht do jenë edhe nëpër qytete të ndryshme duke bërë audicionet e hapura të cilat pas datës 8 korrik do trànsmetohen çdo të diel në ekranin e Top-Channel në orën 20:00

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!