Ballina Magazina Bora Zemani probleme me ligjin? Polícia ndalon moderatoren e 'PërPuthen' (VIDEO)

Bora Zemani probleme me ligjin? Polícia ndalon moderatoren e ‘PërPuthen’ (VIDEO)

Mbrëmjen e kaluar stafi i “PërPuthen On Tour” ka zbarkuar në Ulqin.

Si në çdo udhëtim të bërë deri më tani, videot dhe fotot përgjatë gjithë rrugës nuk kishin të mbaruar.

Po ashtu edhe mbrëmjen e kaluar,ku moderatorja e programit Bora Zemani në një video postuar në rrjetin Instagram pohon t’i kishte ndaluar polícia kufitare.I have blackened my life", Bora Zemani makes the exciting wish to the dear man of her heart: I love you even more! (PHOTO) - Gossip

Gjatë videos ajo shfaqet me Arjanin, opinionistin e programit, në kufi, në një vend larg nga turma e njerëzve të tjerë.

“Ja edhe Arjani që ngàcmon çdo njëri që kalon këtu” shprehet Bora me buzën në gaz duke ngàcmuar Konomin.

“Jo, nuk po i ngàcmoj, por jemi këtu në pikën kufítarë të Muriqanit, ku políci po ínsíston t’i bëjë një kontroll Borës, të ímtësíshëm.” Ia kthen Arjani me të njëjtën monedhë Borës.

Më shumë atmosferë pozitive ato bëhen gati të kalojnë pikën doganore dhe të bëjnë audicionet e “Përputhen” në qytetin e bukur të Malit të Zi, Ulqinit.

Pak ditë më vonë “PërPuthen On Tour” kanë konfirmuar se do jenë edhe Maqedoni, ku po pritet me padurim nga shqiptarët e Maqedonisë ky turne, jo vetëm për të takuar stafin e përputhen, por edhe për të bërë audicionet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!