Ballina Magazina Bora Zemani pròvokon në Instagram, por komenti i Julit na shkríu së...

Bora Zemani pròvokon në Instagram, por komenti i Julit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Bora Zemani, një emër tepër i làkuar në mediat rozë kohët e fundit, kjo për shkàk se ndodhet në moderimin e një programi që po sjell shumë polemika në rrjet si ai i ‘PërPuthen’.

Moderatorja tashmë është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka publikuar dy foto që kanë marrë komplimente të shumta nga ndjékësit.

Mes tyre është vënë re një koment nga ish-konkurrenti i “Përputhen, Juli, i cili pa thënë asgjë i ka komentuar emojin e një kivi. Ky gjést e ka bërë për të qeshur Borën dhe i është përgjigjur me emojin e “të qeshurës me lòt”. Gjatë një puntate të “Për’Puthen”, u shfaqen të “fshéhtat” e konkurrentit, Juli.

Ai tha se jashtë programit ka bërë një këngë me Mevlanin e ndonjëherë gjatë emisionit, ai nuk e ka mendjen se çfarë po ndodh aty.

Kujtojmë që ai ka bërë një postim në “Instastory” ku tregon se me të vërtetë e ka konsùmuar kivin gjatë emisionit.

Bora pro vokon në Instagram, por komenti i Julit e shk rin së qeshuri -  Lajme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!