Bora Zemani, një emër tepër i làkuar në mediat rozë kohët e fundit, kjo për shkàk se ndodhet në moderimin e një programi që po sjell shumë polemika në rrjet si ai i ‘PërPuthen’.

Moderatorja tashmë është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka publikuar dy foto që kanë marrë komplimente të shumta nga ndjékësit.

Mes tyre është vënë re një koment nga ish-konkurrenti i “Përputhen, Juli, i cili pa thënë asgjë i ka komentuar emojin e një kivi. Ky gjést e ka bërë për të qeshur Borën dhe i është përgjigjur me emojin e “të qeshurës me lòt”. Gjatë një puntate të “Për’Puthen”, u shfaqen të “fshéhtat” e konkurrentit, Juli.

Ai tha se jashtë programit ka bërë një këngë me Mevlanin e ndonjëherë gjatë emisionit, ai nuk e ka mendjen se çfarë po ndodh aty.

Kujtojmë që ai ka bërë një postim në “Instastory” ku tregon se me të vërtetë e ka konsùmuar kivin gjatë emisionit.

Bora pro vokon në Instagram, por komenti i Julit e shk rin së qeshuri -  Lajme

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!