Ish-konkurrenti i ‘PërPuthen’, 31-vjecari nga Struga e Maqedonisë duket të jetë shumë aktiv në jetën sociale dhe tejet i angazhuar edhe me PërPuthen Tour  pavarësisht se jo gjithmonë fizikisht.

Në një InstaStory të postuar në rrjetin e tij social ai “guxon” dhe hedh një foto me imazh të tij para disa vitesh.

Sic duket edhe nga fotoja, Blerimi shihet disa kilogram më pak se sot. Mjaftë në formë dhe i kururar edhe përpara se të bëhej figurë publike.Blerimi shumë i zhgënjyer me Antonelën, zbulon arsyen! - Përputhen, 7 Prill  2021 - YouTube

Ai shihet mjaft sportive dhe i palestruar, nuk i mungojnë as aksesorët si vàrësja, ora e dorës dhe syzet e diellit.

“Vera erdhi, a jeni gati? Fotoja e bërë para 6 vitesh”

Por pot ë shikojmë me vëmendje profilin e Blerimit në Instagram, do shohim një foto të vetme, e cila tërhek vëmendje, është pikërisht fotoja e parë e postuar në profil të tij.

No description available.

Duket sikur ajo foto të jetë shkrépur në të njëjtën periudhë kohore me atë që shpërndau sot vete Blerimi ne InstaStory.

Ndërkohë ish-konkurrentja e “PërPuthen”, Sindi para disa ditësh ka bërë një deklaratë të papritur për Blerimin.

Ajo ka publikuar një foto pranë tij në rrjete sociale, krahas së cilës ka shkruar: “Na duheshin edhe disa takime të tjera”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!