Ballina Magazina Blerim ti je? Ja si dukej ish-konkurrenti i PërPuthen adoleshent (FOTO)

Blerim ti je? Ja si dukej ish-konkurrenti i PërPuthen adoleshent (FOTO)

Ish-konkurrenti i ‘PërPuthen’, 31-vjecari nga Struga e Maqedonisë duket të jetë shumë aktiv në jetën sociale dhe tejet i angazhuar edhe me PërPuthen Tour  pavarësisht se jo gjithmonë fizikisht.

Në një InstaStory të postuar në rrjetin e tij social ai “guxon” dhe hedh një foto me imazh të tij para disa vitesh.

Sic duket edhe nga fotoja, Blerimi shihet disa kilogram më pak se sot. Mjaftë në formë dhe i kururar edhe përpara se të bëhej figurë publike.Blerimi shumë i zhgënjyer me Antonelën, zbulon arsyen! - Përputhen, 7 Prill  2021 - YouTube

Ai shihet mjaft sportive dhe i palestruar, nuk i mungojnë as aksesorët si vàrësja, ora e dorës dhe syzet e diellit.

“Vera erdhi, a jeni gati? Fotoja e bërë para 6 vitesh”

Por pot ë shikojmë me vëmendje profilin e Blerimit në Instagram, do shohim një foto të vetme, e cila tërhek vëmendje, është pikërisht fotoja e parë e postuar në profil të tij.

No description available.

Duket sikur ajo foto të jetë shkrépur në të njëjtën periudhë kohore me atë që shpërndau sot vete Blerimi ne InstaStory.

Ndërkohë ish-konkurrentja e “PërPuthen”, Sindi para disa ditësh ka bërë një deklaratë të papritur për Blerimin.

Ajo ka publikuar një foto pranë tij në rrjete sociale, krahas së cilës ka shkruar: “Na duheshin edhe disa takime të tjera”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!