Ballina Showbiz Bëri këngë me Ledrin, Majk largohet nga 'BabaStars'? Ja reagimi i Getoarit...

Bëri këngë me Ledrin, Majk largohet nga ‘BabaStars’? Ja reagimi i Getoarit (FOTO)

Pas gati 1 viti pritje, Ledri Vula dhe Majk publikuan bashkëpunimin e shumëpritur mes tyre.

Kënga e dy reperëve mban titullin ‘Marr” dhe u prit mjaft mirë nga fansat e tyre, që e cilësojnë këtë projekt si hitin e verës.

Mirëpo pikërisht kjo këngë u bë shkak që të lindin dyshimet se Majk ishte larguar nga labeli “Babastars”, në të cilin është pjesë prej shumë vitesh.

Kënga e dy reperëve u publikua në kanalin e Majk në Youtube dhe jo të labelit në fjalë, ndaj shumë nisën të dyshonin se ai mund të ishte larguar nga “Babastars”.

Çdo këngë e Majk përfshirë edhe bashkëpunimet me artistë të tjerë deri më sot është publikuar në kanalin e labelit. Për këtë shkak të gjithë menduan se ai mund të ishte shkëputur nga “Babastars” për të ndjekur karrierën si artist i vetëm.

Por Getoar Selimi, i cili është themelues i “Babastars” i ka hedhur poshtë të gjitha aludimet.

Ai ka publikuar në Instagram-in e tij këngën më të re të Majk dhe Ledrit duke treguar se i mbështet plotësisht.

Gjithashtu reperi la të kuptohet se Ledri Vula ka rregulluar marrëdhëniet me labelin dhe mes tyre nuk ka asnjë hatërmbetje.

Kjo ishte hera e parë që Majk dhe Ledri bashkuan forcat me njëri-tjetrin pas largimit të Vulës nga “Babastars”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!