Pas daljes nga “Për’Puthen’, Bearti ka qenë një nga djemtë më aktiv në rrjete sociale.

Lidhja e tij e fshehtë me Tean dhe më pas ndarja e papritur, e vendosi Beartin në qendër të vëmendjes mediatike.

Ndonëse është shprehur se nuk i pëlqen fama, duket se në fakt këtë periudhë ai po e shfrýtëzon në maksimum për të qenë sa më afër personave që e ndjékin.

Madje, ai vetë ka dashur të nxísë thashétheme me videon e fundit të publikuar në IntaStory.

Bearti ka treguar se po i kalon pushimet në jug të Shqipërisë, në shoqërinë e një vajze séksi e cila quhet Juliana.

Ata tròkasin gotat me njëri-tjetrin dhe kaq u desh që fansat të alùdojnë për një lídhje të re, pas ndàrjes nga Tea.

As Bearti dhe as vajza në fjalë s’kanë reàguar ende për këto lajme.

Së fundmi ai ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjékësit, të cilët si gjithmonë janë treguar shumë të interesuar për çdo detaj në lídhje me jetën e Beartit.

Njëri prej tyre e ka pyetur, ish-konkurrentin e “Për’Puthen” nëse do të bëhet pjesë e ndonjë filmi. Bearti as e ka pohuar, por as nuk e ka mohuar këtë gjë, duke u përgjigjur thjesht “Ndoshta”.

Gjithashtu me kërkesë të njërit prej ndjékësve, ai ka publikuar një foto të rrallë nga fëmijëria, kur ai ka qenë një vogëlush shumë i ëmbël.

Kujtojmë se para disa ditësh Bearti ka dhënë një intervistë edhe për “Prive” ku ka folur mbí jetën e tij si beqar dhe çfarë nuk shkoi mirë me Tean.

Ai e konfirmoi se është xhéloz në një màrrëdhénie, sepse sipas tij kështu tregohet nëse je apo jo i interesuar për tjetrin.

“Një njeri është xhéloz nëse e do dikë. Normal që jam xhéloz, nëse nuk të intereson dikush normal që nuk je xhéloz. Nuk e di varet edhe prej femrës”, tha Bearti.

Bearti foli edhe për ofertat që ka marrë nga reality show të famshëm si “Too Hot To Handle” apo “Love Island”.

“Gjithçka ja ka nisur për shkàk të TikTokut, sepse eci shumë mirë, brenda 2 muajsh unë bëra 500 mijë ndjékës. Më kanë shkruar shumë producent të jashtëm për ‘Love Island’ dhe ‘Too hot to handle 2’, por unë në atë kohë nuk i kam marrë me shumë seriozitet. Nuk më ka interesuar kurrë vëmendja e madhe”, tha Bearti.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!