Ballina Magazina Bearti në një lidhje? Flet vajza me të cilën u kap mat...(FOTO)

Bearti në një lidhje? Flet vajza me të cilën u kap mat…(FOTO)

Dtën e djeshme, Beart Rexhepi, një nga ish-konkurrentët më të diskutuar të “Për’puthen”, i bëri të gjithë të dyshònin se ai kishte nisur një lidhje të re dashurie.

Ai publikoi në Instagram një video, përmes së cilës tregoi se ishte me pushime në jug me një vajzë të quajtur Juliana.

Ata shfaqeshin duke trokitur gotat me njëri-tjetrin dhe kaq u desh që fansat të alùdojnë për një lídhje të re, pas ndàrjes nga Tea.Bearti në lidhje të re? Reagon vajza me të cilën u fotografua  ish-konkurrenti i “Për'puthen” (FOTO) - Top Channel

Mirëpo duket se këto pretendime të fansave të Beartit nuk kanë qenë të vërteta.

Vajza në fjalë ka reàguar përmes një postimi në Instagram dhe ka treguar se çfarë lídhjeje ka me Beartin.

Ajo ka zbùluar se Beartin e ka thjesht një mik të mirë dhe se është në marrëdhënie me një person tjetër.

“Thjesht një shpjegim i vogël për një lajm që po bëhet víral: Unë i trajtoj miqtë e mi njësoj pa pasur réndësi se nga vijnë, sa të famshëm janë apo nëse i lejoj që të më bëjnë tag në story-t e tyre. Unë nuk jam në një lídhje me Beart Rexhepin, ai është një shok i imi dhe unë do të postoj me shumë nder foto me të dashurin tim, duke qenë se e kam një. Gëzuar”, shkruan mikesha e Beartit.

ndërkohë kutjojmë se Bearti po përflitet se do të jetë pjesë e vidoeklipit më të ri të Encës.

Këtë gjë e ka konfirmuar ditën e sotme edhe këngëtarja, e cila ka publikuar një foto të Beartit në Instagram.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!