Edhe pse nga emisioni i dashurisë Përputhen cift dolën edhe Andi e Jasmina, Atdheu e Sari si dhe Bearti e Tea të gjithë tashmë janë ndarë.

Këta të fundit shumë aktiva në rrjete sociale, na mbajtën të informuar për cdo hap të lidhjes së tyre deri në fund të saj, ku me pas ndarjen e aprovoi vetë Tea live në program.

Ndërkohë Bearti, mendohet tjetë parë kohët e fundit me këngëtarën e njohur shqiptare, Enca.

Ajo ka shpërndare në insta-story një foto të saj më një mashkull tejet të palestruar, portreti i të cilit nuk shihet qarte por që ë gjithë ndjékësit e mendojnë të jetë Bearti i “PërPuthen”

Në foto shfaqet, Enca në krahët e tij, duke u përqafuar dhe me gjuhën jashtë.  Të dy janë të veshur me rroba të zezë, madje dhe sfondi i fotos është i errët.

Nuk dihet ende në qoftë se ky “personazh” është pjesë e projekteve të Enës apo mes tyre kemi dicka më shume se bashkëpunim në biznes.No description available.

Para pak ditësh Enca ka zbuluar se shumë shpejt do të bëhet pjesë edhe tregut muzikor ndërkombëtar.

Ajo i ka lënë fansat e saj ta pyesin në lidhje me gjithçka që kanë dëshirë dhe një i huaj i ka kërkuar që të flasë edhe në anglisht, sepse ata nuk e kuptojnë kur shkruan në shqip.

Nëse Enca ka zgjedhur Beartin për klip mbetet të për tu parë, po nëse ai është mashkulli që i ka rrémbyer zemrën,… çdo themi më pas?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!