Ballina Uncategorised Dolën çift nga 'PërPuthen', Atdheu dhe Sara i japin fund romancës! (FOTO)

Dolën çift nga ‘PërPuthen’, Atdheu dhe Sara i japin fund romancës! (FOTO)

Sara dhe Atdheu dukej se po jetonin një histori të bukur dashurie, që do të zgjaste shumë, por në fakt nuk ndodhi kështu.

Çifti i ka dhënë fund lídhjes dhe këtë e konfirmoi vetë Sara përmes postimeve në rrjete sociale.

Fillimisht ajo ka publikuar në Instagram një shprehje ku shkruhet “Mos i beso askujt” dhe e ka pasuar me figurën e një gjarpri.

Më vonë Sara ka postuar një shprehje në të cilën shkruhej:

“Jam 106% beqare”.

Gjithashtu Sara nuk e ndjék më Atdheun në Instagram, duke i vénë vulën ndàrjes prej tij.

Nga ana tjetër Atdheu vazhdon ta ndjekë Sarën, gjë që do të thotë se konflikti ka qenë i njëanshëm dhe vendimi për ndarje ka qenë vetëm nga ish-konkurrentja e “Për’Puthen”.

Kujtojmë se Sara dhe Atdheu dolën bashkë çift nga “Për’Puthen” dhe i habitën të gjithë me vendimin e tyre të papritur.

Sara ishte duke konsoldiuar raportin e saj me Gelianin, por papritur ajo vendosi të largohej me Atdheun.

I ftuar para disa ditësh në rubrikën “Trotuar” në emisionin “E diell” ai u shpreh se dhe për të gjithçka erdhi shumë papritur.

“Ndodhi ashtu se unë ika për sqarim, janë në dijeni gjithë produksioni. Unë ika për sqarim dhe jo që të rikthehem. Ndodhi shumë shpejt që më kërkuan me u rikthy me pëlqimin e gocave. Pëlqimi ndaj Sarës ishte, edhe ndaj Antonelës, kështu e bëra në fund diferencën se çfarë më ngjít mua”, u shpreh Atdheu.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!