Para disa ditësh, Sara i habiti të gjithë, teksa e deklaroi veten si beqare.

Ajo publikoi në rrjete sociale një shprehje, në të cilën shkruhej “Jam 106% beqare”, duke konfirmuar ndarjen nga Atdheu, me të cilin doli çift nga “Për’Puthen”. Më pas këtë lajm e pranoi edhe Atdheu, i cili përmes një deklarate u shpreh se ishte ndarë me Sarën.

Gjithashtu ai zbùloi se kishte marrë fund edhe miqësia me Andi Artanin, të cilin dikur e cilësonte si vëllain e tij.

Por ai dhe Sara duket se nuk kanë mundur të qëndrojnë gjatë larg njëri-tjetrit.No description available.

Së fundmi,  Atdheu ka postuar në Instagram disa foto të tij dhe Sara i ka lënë një koment që tregon shumë.

Ajo i ka dërguar një zemër dhe me të njëjtën figurë ja ka kthyer edhe Atdheu.

Gjithashtu ata kanë nisur ta ndjékin sërish njëri-tjetrin në Instagram e kjo do të thotë se marrédhéniet mes tyre janë rregulluar sërish.No description available.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!