Ballina Magazina Astrologia e njohur ‘zbërthén’ Tean. Një dashurie e re në horizont…

Astrologia e njohur ‘zbërthén’ Tean. Një dashurie e re në horizont…

Astrologia Laura Bilalli parashikoi sot fatin e ish-konkurrentes së ‘PërPuthen’, Tea Trifonit në lídhje me dashurinë.

Sipas saj, Tea pas tre muajsh do të jetë në një lídhje, e cila do të zgjasë.

Laura u shpreh se djali në fjalë do jetë nga fusha e biznesit, por cili do jeté biznesmeni qé do i rrémbeje zemrén Teas?No description available.

“Tea nuk është në një lídhje, por për tre muaj do të lídhet. Do të jetë një lídhje e mirë që do të zgjasë, mund të përfundojnë bashkë.

Është një lídhje e re, jo me ato të kaluarit. E gjithë varet nga Tea. Më shumë do të jetë pjesë e biznesit dhe do ketë shenjën e Luanit”, u shpreh Laura.No description available.

Kjo e fundit tha gjithashtu se ish-konkurrentja e “Për’Puthen” është karakter i çuditshëm dhe se di mirë që të shesë veten në pjesën e komunikimit.

Laura tha se Tea është shumë detajiste dhe se ka qejf me e pas partnerin më shumë si mik se sa të dashur.

“Ke qejf me qenë domínante në një lídhje”, tha Laura duke iu drejtuar Teas.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!