Astrologia Laura Bilalli parashikoi sot fatin e ish-konkurrentes së ‘PërPuthen’, Tea Trifonit në lídhje me dashurinë.

Sipas saj, Tea pas tre muajsh do të jetë në një lídhje, e cila do të zgjasë.

Laura u shpreh se djali në fjalë do jetë nga fusha e biznesit, por cili do jeté biznesmeni qé do i rrémbeje zemrén Teas?No description available.

“Tea nuk është në një lídhje, por për tre muaj do të lídhet. Do të jetë një lídhje e mirë që do të zgjasë, mund të përfundojnë bashkë.

Është një lídhje e re, jo me ato të kaluarit. E gjithë varet nga Tea. Më shumë do të jetë pjesë e biznesit dhe do ketë shenjën e Luanit”, u shpreh Laura.No description available.

Kjo e fundit tha gjithashtu se ish-konkurrentja e “Për’Puthen” është karakter i çuditshëm dhe se di mirë që të shesë veten në pjesën e komunikimit.

Laura tha se Tea është shumë detajiste dhe se ka qejf me e pas partnerin më shumë si mik se sa të dashur.

“Ke qejf me qenë domínante në një lídhje”, tha Laura duke iu drejtuar Teas.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!