Ballina Magazina Çfarë e ke Sindin? Arsimi i 'PërPuthen' habit me përgjigjen e tij...

Çfarë e ke Sindin? Arsimi i ‘PërPuthen’ habit me përgjigjen e tij (FOTO)

Arsimi, ndër ish konkurentët e “PërPuthen” i cili hyri pak muaj pas publikimit të programit dhe që la në mes emisionin për të dalë i lídhur me Ana Lleshin, lídhje kjo e cila nuk zgjati shumë jashtë programit.

Arsimi ashtu siç bënë shumë konkurrente të tjerë pas daljes nga programi, iu fut botës së muzikës, nga ku publikoi edhe këngën e tij në YouTube, në bashkëpunim më Erin, i cili po ashtu është një ish-konkurrent që u përjashtùa nga programi për shérr të bërë gjatë trànsmetimit të emisionit me Dorianin.

Në një postim në rrjetin Instagram me opsionin ‘Ask me a question’, një nga ndjékësit e tij e pyet për Sindin dhe Arsimi na habit me përgjigjen e tij.

Sindi, e cila gjithashtu konkurrente në “PërPuthen, gjatë sezonit të parë, doli beqare nga programi duke mos u deklaruar për asnjërin nga pretendentët përballë.

“Po Sindin, a e ke shoqe?” pyet një nga ndjékësit dhe ky i fundit ia kthen: No description available.

“Jo, se kam shoqe, e kam motër” duke i bërë ‘tag’ edhe Sindit, si për konfirmim nga ana e saj.

Konfirmim ky i cili është pranuar nga Sindi duke e rishpërndarë me mbishkrimin “vëllai”.

Le të ndalemi pak tek marrëdhënia e dy ish-konkurrenteve të “PërPuthen”, nëse këta të dy janë “motër e vëlla” , atëherë çfarë bënin bashkë në një program njohjesh, apo mos ndoshta marrëdhënia e tyre ndryshoi pas daljes nga programi.Për'Puthen” Sindi tregon çfarë ka përjetuar pasi hyri në emision -  GazetaBlic

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!