Ballina Magazina Çménduri në 'PërPuthen+40', konkurrenti kércénon të gjithë në emision (VIDEO)

Çménduri në ‘PërPuthen+40’, konkurrenti kércénon të gjithë në emision (VIDEO)

Armando, personazhi më karízmatík i ‘PërPuthen+40’, i larguar më parë nga emisioni për sjelljen e pahijshme kundrejt konkurrenteve të tjerë në program dhe i rikthyer sërish duke kërkuar ndjese.

Natyra e tij rébele nuk e lejon që të qëndrojë i qetë në emision dhe pavarësisht faljes publike ai dégràdoi situatën në studio duke u kthyer edhe një herë aty ku kishte qenë pak më përpara.

Shpesh herë Armano në studio i ka ndërpràrë fjalën zonjave e zotërinjve pjesëmarrës në program dukë i shàntàzhuàr “mbylle, se për ty kam fakte, kam foto, ka video” etj. që në fakt asnjëherë nuk rezultuan të vërteta.   Puntatën e sotme e jo vetëm Armando ka përdorur metodat më të tùrpshme që mund të përdorë një njëri, duke filluar nga shàntàzhi e nga kércénimi me jetë dhe të tjerë.

Arjan Konomi, opinionisti i programit shpérthéu ndaj këtij të fundit dukë i thënë:

“Shàntàzhi është gjëja më e ulët, më e ndýrë, më e písët që mund të bëjë një njëri dhe ke filluar i bën shantazh të gjithëve, “do tregoj këtë, do bëj atë”, për të mos përmend emra.

Tregoji faktet ku i ke, se kështu nuk të pranoj unë, jo këtu se këtu dhe s’të lejoj por mos përdor shàntàzhe në jetën e përditshme, se ka shumë njerëz që bëjnë shàntàzhe dhe thonë “Mbylle gojën se kam unë fakte për ty, mbylle gojën se do them unë atë për ty, mbyllë gojën…” dhe ti e provove edhe me mua ta bëje këtë. Aq i pafytyrë je. Mos bëj më shàntàzhe, a kupton apo jo?!

Debàte agràvoi në forma që nuk janë aspak etikë për këtë format dhe për këtë arsye duke mos i  dhënë mundësinë produksionit ta pezùllojë Armandon, ky i fundit vendos të largohet përgjithmonë për të mos u kthyer më në këtë program.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!