Olti i “Përputhen +40” ka treguar shpeshherë se ka akoma ndjenja për ish-bashkëshorten, mirëpo deklaratat e tij së fundmi i ka lënë pafjalë vajzat në studio.

Kujtojmë që pak ditë më parë Olti është filmuar në një lokal pranë një vajze, me të cilën është tepër i afërt dhe ka treguar se e ka thjesht shoqe dhe e ka përqafuar

Pas reàgìmeve të Linditës, zbùloi se është ish e dashura e tij, por nuk pranoi një ròmancë jashtë programit.

Ndërkohë, sot Armando sërish ka tràzùar gjithë studion, ku kësaj radhe ka treguar një foto të Oltit në plazh me një vajzë.

Në foto është Olti me një vajzë brune në bregdet. Konkurrenti e ka kundërshtùar këtë gjë duke mòhuar akùzàt e Armandos.

Faktin që Olti mund të ketë një lídhje jashtë e ka mbéshtètur edhe Lindita, e cila tha se është e njëjta vajzë që pa afër Oltit në momentin që do t’i mèrrte çelësat e makinës.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!