Ballina Uncategorised Për çfarë e ka fjalën opinionisti? Arjan Konomi pendohet dhe kërkon falje...(VIDEO)

Për çfarë e ka fjalën opinionisti? Arjan Konomi pendohet dhe kërkon falje…(VIDEO)

Në mbrëmjen e kaluar u përfol shumë për rikthimin e Steles në program, dhe shume nga pjesëmarrësit e emisionit e përgëzuan këtë të fundit për kurajon, në të njëjtën kohë nuk munguan as këshillat e Lindes.

Teksa Bora Zemani  i kërkoi Arjanit të japë mendimin e tij në lidhje me situatën e krijuar në skenë javën e kaluar nga Stela dhe Armando.

Ky i fundit, Duke marrë shkas nga situata e Steles dhe Armandos, ndërhyn dhe kërkon falje publikut për fjalorin e egër dhe ndoshta të papërshtatshëm për një ekran televiziv.Go to the traffic light" / Arjan Konomi is revolted badly, explodes against  the competitor: Shame on you! I will ask you to disappear from here  (REPLICATIONS) - Gossip

“Ishte një situatë shumë e vështíre dhe ky problemi i djemve shqiptarë, i meshkujve shqiptarë që kur debàtojnë me një vajzë nuk i japin fund dhe arrijnë ta përkeqësojnë atë…”

Gjithmonë bëhet fjalë për një Show televiziv, me shikueshmëri të lartë, ku debate ti tilla ekzistojnë, janë prezente por, jo të arrihet në këtë lloj niveli.

“E kuptoj situatën në të cilën ndodhet Stela, aq më tepër kur e gjen veten në një situatë pa rrugëdalje për të diskutuar më.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!