Ballina Magazina Antonela përfundon në spital... Çfarë i ndodhi? (VIDEO)

Antonela përfundon në spital… Çfarë i ndodhi? (VIDEO)

Antonela, vajza e cila u bë e njohur nga programi “PërPuthen”, moderon bashkë me Alesia Bamin, krah autorit dhe moderatorit të Top Arena, Edi Manushit.

Si çdo mbrëmje Top Arena është shoqëruesi juaj në këtë maratonë sportive të futbollit europian.

Të ftuar special, moviola, analizë e detajuar e çdo ndeshjeje, lojra të shumta, si edhe dinamikat në “Trotuarin e Natës” do të jenë pjesë e mbrëmjes suaj.

Që në prezantim të madhëruesve të programit vërehet “një papërgatitje fizike” e Antonela Berishës, e cila e justifikon vetëm me gjendjen shëndetësore jo të mirë.

Gjatë ditës së sotme, Antonela është helmuar nga ushqimi dhe për këtë arsye nuk është ndjerë mirë, gjë që ka bërë që Antonela të përfundojë në spítal.

Por ajo e mërr veten shpejt pasi edhe nuk do të humbasë asnjë mbrëmjë të emisionit Top Arena.Top Arena / Ja cilin zgjodhi Antonela për kërcimin e fundit - YouTube

Sapo zbret në skenë Antonela falenderon Manushin që e pyeti për shëndetin e saj, dhe konfirmon që tashmë është mirë, pavarsisht se në ‘look’ nuk ndihet rehat pasi nuk ishte përgatitur si mbrëmjet e tjera, kjo për efekt kohë, por sic edhe ajo shprehet “Puna e para”.

Manushi për të qetësuar disi edhe familjarët e kësaj të fundit, i kërkon regjisë ta fokusojë Antonelën në një plan perfekt që të shihet qartë se sa mire ndjehet ajo.

Dhe për të mos humbur kohë më shumë më këtë temë, Manushi kërkon nga partnerja e tij në skenë Alesia Bami, të vazhdojë me prezantimin e të ftuarve në sdudio.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!