Ballina Magazina Antonela paska marrë pjesë tek programi italian dhe nuk paskemi ditur gjë?

Antonela paska marrë pjesë tek programi italian dhe nuk paskemi ditur gjë?

Antonela Berisha ka qenë një nga vajzat më të diskutuara në “Për’puthen”, por nuk arriti të gjente dashurinë në emision.

Ajo pati disa takime me djem të ndryshëm, por nuk arriti të përputhej me askënd.

Mirëpo para se të merrte pjesë në “Për’Puthen”, ajo ka konkurruar edhe në “Uomini e Donne”, që është versioni italian i emisionit “Për’puthen”.

Po për një arsye të fortë ajo hòqi dorë në kohë, edhe pse konkurroi në programin e dashurisë.

Antonela rrëfeu se mënyra si ajo do të merrte pjesë në të, nuk ishte ajo që dëshironte, pasi do të ishte nga ana e vajzave që lùftonin për djemtë.May be an image of 1 person and standing

“Kisha konkurruar dhe atje, sepse kisha tre vite single. Por unë doja të më ngàcmonin, jo t’i ngacmoja unë djemtë”, u shpreh Antonela.

Ish-konkurrentja tregoi gjithashtu se i është vërtetë mirënjohëse emisionit, pasi edhe pse nuk gjeti dashurinë, i ka hapur shumë dyer.

Antonela konfirmoi se do të jetë pjesë e “Top Arena”, ndërkohë që i pëlqejnë emisionet, dhe të bëjë show në përgjithësi.Edhe Antonela ia shen hajrin “Për'puthen”, bëhet pjesë e këtij emisioni! -  KolonaMedia

Para se të dilte nga “Për’puthen”, Antonela u shpreh e penduar që nuk zgjati më tej njohjen me Mevlanin.

Ajo tha se ky ka qenë pengu i vetëm i saj në program dhe për këtë arsye u largua mes lotësh nga emisioni.

Pas përfundimit të emisionit ajo dhe Mevlani kanë treguar se janë takuar shpesh me njëri-tjetrin, por kanë qenë thjesht takime miqësore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!