Ballina Uncategorised Antonela e 'PërPuthen' është në një lidhje?! (VIDEO)

Antonela e ‘PërPuthen’ është në një lidhje?! (VIDEO)

Antonela Berisha, ish konkurentja e Përputhen, të sezonit të kaluar, aktualisht ka lidhur kontratë me Top Channel, për emisionin “Top Arena”.

Top Arena është emisioni sportiv i dedìkuar totalisht Kampionatit Europian 2021. Përgjatë një muaji ky program do të jetë shoqëruesi juaj në këtë maratonë sportive të futbollit europian.

Të ftuar specìal, moviola, analìzë e detajuar e çdo ndeshjeje, lojra të shumta, si edhe dìnamikat në “Trotuarin e Natës” do të jenë pjesë e mbrëmjes suaj.No description available.

Antonela, ditet e tjera që flitet më shumë për gjëra tjera sesa për futboll Manushi nuk ishte mire, tani që ka ndryshuar raporti është zbukuruar cdo natë.

Aty ndërhyn Kosta, komentatori i ndeshjes I cili nuk lë Antonelën të përgjigjet por I kthehet Manushit dhe i thotë “e shikon si tbejnë komplimenta njerëzit kur I jep leje me shku nplazh, ja kshu”.

Por Manushi si e si për të devijuar e kalon tematikën në reklama por në formë loje ai i drejtohet Antonelës “ditën e premte në mëngjes do marrësh makinën, do marrësh Kostandinin dhe do shkoni në jug. Keni një dhomë rezervuar, jo një, dy dhoma të rezervuara dhe plazhië është I gjithi për ju.”No description available.

Antonela :- Manush, a mund ta marr edhe të dashurin me vete?

Po Manushi si gjithmonë, në të tilla situata ka mësuar se duhet devijuar dhe nuk dëgjon çfarë thotë Antonela por i drejtohet pianistit të bëjë atë që di të bëjë më mirë më pianon e tij dhe fton pranë tij të gjithë të pranishmit në studio.

Në qoftë se Antonela është apo jo në një lìdhje të re këtë na mbetet ta mësojmë në puntatën e ardhshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!