Ballina Magazina Antonela e çmendur pas Mevlanit: Nuk më ikën mendja...(VIDEO)

Antonela e çmendur pas Mevlanit: Nuk më ikën mendja…(VIDEO)

I ftuar në Top Arena, Mevlani vihet përballë Antonelës në “Këndin e Antonelës.

Që në fillim të intervistës fillojnë “gjùajtjet/kùnjat” ndaj njëri tjetrit, ndoshta me tendencë apo thjeshtë provokative.

Është Antonela, ajo e cila ndéz zjàrrin me shikimet dhe pyetjet provòkuese drejtuar Mevlanit.No description available.

Rubrika fillon me duartrokitje të mëdha dhe kjo e fundit i bën me dije Mevlanit se këto duartrokitje janë për ty ngaqë je me mua.

Mevlani: Unë se kuptova tani, ftesën e kam nga Manushi apo nga ti?

Antonela: Nga dashuria jote e ke, nga unë…

Mevlani: Po pse?No description available.

Antonela: S’më ikë as mëndja as zemra nga ti…

Pas intervistës Mevlani i bën pyetjen direkte Antoneles “a t’merr malli për mu?” Dhe Antonela me shumë dashuri ia kthen “ më merr shumë”.

Por është Mevlani ai i cili nuk ka më besim tek Antonela pavarësish përgjigjes së saj. Nuk dihet ende në qoftë se do ndodhë diçka mes tyre pasi Mevlani vazhdon të jetë mes dy “dashurive”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!