Ballina Magazina Ana Lleshi habit me deklaratën e saj: Në dhomën time të zhveshjes...

Ana Lleshi habit me deklaratën e saj: Në dhomën time të zhveshjes çfarë nuk bëhet…

Ana Lleshi është një nga ish-konkurrentet e “PërPuthen” më të komentuara në publik, edhe pas daljes nga emisioni.

Ajo është një femër pa komplekse dhe guxon në shumë drejtime të ndryshme, si rasti i sotëm ku ajo shfaqet në emision bionde dhe askush në studio nuk e njeh.

“Duke qenë se trotuari i natës lejon këto gjëra, mendova ta provoj një herë.” Shprehet Ana pas komplimenteve të marra nga të ftuarit.

No description available.

Tema e puntatës së sotme ishte “në dhomën e zhvéshjes”

Manushi: Çfarë ndodh në dhomën tënde të zhvéshjes Ana?

Ana:  Çfarë nuk ndodh Manush, Brenda Top Channel-it një gjë nuk ka ndodhur se të tjerat po, séks nuk ka ndodhur.

Manushi:  Ej kujdes me këto gjëra se na shkatërrùat fare…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!