Ballina Magazina Ana del 'bllof', teksa kërkon vëmendje, ish-konkurrentët e PërPuthen e injòrojnë (VIDEO)

Ana del ‘bllof’, teksa kërkon vëmendje, ish-konkurrentët e PërPuthen e injòrojnë (VIDEO)

Ana Kauri, një ndër ish-konkurrentet më të komentuara gjatë programit për bukurinë dhe format fizike që ka.

Ana doli me dëshirën e saj nga Për’Puthen, pasi u shpreh se nuk po njihte më veten dhe për këtë nuk donte të vazhdonte të ishte më pjesë e këtij programi.

Rrugëtimi i Anës në emision ishte vërtet i mbushur me emocíone dhe të papritura. May be an image of 1 person, sitting and indoor

Mbahet si ndër më të bukurat e programit deri filloi të kryente ndërhyrje estetike në fytyrë duke humbur kështu natyralitetin e saj.

Në fillim bukuroshja Ana Kauri bëri buzët, gjë e cila u prit shumë keq nga ndjekësit e saj, e më pas nuk u ndal ajo vazhdoi më tej duke kryer një ndërhyrje tjetër në fytyrë, e pikërisht në hundë, të cilën vetëm dy ditë pas ndërhyrjes e publikoi imazhin e saj me hundë të fashuar, duke ndarë kështu me ndjékësit e saj në rrjete sociale, edhe sekretin e ndërhyrjes.

Tani që nuk ëshë më pjesë e programit, Ana mundohet të qëndrojë në kontakt me ‘PërPuthen On Tour’, të qëndrojë shumë aktive nëpër rrjetë sociale, duke bashkëbiseduar me to, e të gjitha këto i bën sepse qëndrimi i saj në program ishte i shkurtër por nuk do që fama e saj të zgjasë sa edhe “loja e saj”.May be an image of 1 person, standing and indoor

E së fundmi, në një udhëtim me stafin e ‘PërPuthen On Tour’ ajo poston disa video radhazi nga autobusi i Tour PërPuthen.

Ajo mori mikrofonin në dorë duke u munduar ta këndojë këngën e Mevlanit.

E pasi këndoi i thërret ish-konkurrentët mbrapa mirëpo asnjë nuk përgjigjet duke e injòruar. Atdheu shikon një herë mirëpo as ai nuk reàgon më shumë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!