Ballina Showbiz Pritjes i erdh fundi! Almeda bëhet nënë sërish, ja si ia vendosi...

Pritjes i erdh fundi! Almeda bëhet nënë sërish, ja si ia vendosi emrin vajzës (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë bërë prindër për herë të dytë.

Këtë lajm kaq të ëmbël e dha vetë aktori nëpërmjet një postimi në InstaStory, ku zbùloi se vogëlushja kishte ardhur në jetë.

Ashtu siç kanë zbùluar dhe më parë, princeshën e tyre e kanë pàgëzuar me emrin e veçantë Alina.

“Mirëserdhe në jetë princesha ime. ALINA. Ti na solle gëzim të gjithëve”, ka shkruar aktori krahas postimit.

Kujtojmë se në janar të këtij viti, Almeda Abazi zbùloi përmes një postimi shumë të ëmbël përkrah bashkëshortit të saj, Tolgahan Sayisman, se do të bëhet sërish nënë.

Më pas dy aktorët zbùluan gjininë e fëmijës në një festë të vogël familjare që orgànizùan në shtëpi.Almeda dhe Tolga gati të presin në jetë vogëlushen Alina - Descript

Ata hapën një kuti ku ishin rroba foshnjeje, ndërsa ngjyra e kuqe i ka treguar atyre se po bëhen me vajzë!

Madje Almeda dhe Tolgahan kanë zgjedhur që vajzës t’i vendosin emrin, Alina!

Almeda kishte nisur të ketë pagjumësi, sepse siç duket edhe trupi po përgatitej për t’u mësuar me pagjumësinë pas lindjes. Jetë të gjatë bebushes Alina!No description available.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!