Ballina Magazina Vajza e Niko Peleshit i dedíkon Romeos një tatuazh? (FOTO)

Vajza e Niko Peleshit i dedíkon Romeos një tatuazh? (FOTO)

Romeo Veshaj ka nisur prej disa muajsh një romancë të re me Aleksia Peleshin, vajzën e Niko Peleshit.

Përmes postimeve në rrjete sociale u vu re se dyshja kanë diçka mes tyre, që për gjithë këto kohë e kanë mbajtur lídhjen e tyre të fshehtë.

Romeo dhe Aleksia postuan më herët në rrjete sociale fotografi nga i njëjti vend në Vlorë dhe prej kësaj nisën dyshimet e para se ata janë bashkë.

Më pas u vu re se vetë Aleksia kishte ndàrë në rrjete sociale foto në makinë, ku mund të dallohej farë lehtë edhe Romeo.

Më herët, nga media të ndryshme u mësua nga disa burime se lidhja e dyshes ka avàncuar aq shumë, sa ata kanë nisur edhe të jetojnë bashkë në një shtëpi.

Raporti mes tyre duket shumë i fortë dhe ata kanë menduar që ta jetojnë këtë lídhje në privatësi të plotë.

Mirëpo, Në rrjet po përhpet me shpejtësi lajmi ku një detaj i veçantë i tatuazhit në këmbën e Aleksias, të cilin ajo e ka publikuar në InstaStory.

Tatuazhi i saj ka shkronjën “R” dhe me siguri i dedikohet partnerit të zemrës, Romeos. Të paktën kështu mendojnë edhe fansat e çiftit.

Po juve si ju duket? Dedíkim për Romeon është shkronja “R” në këmbën e saj?No description available.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!