Romeo Veshaj ka nisur prej disa muajsh një romancë të re me Aleksia Peleshin, vajzën e Niko Peleshit.

Përmes postimeve në rrjete sociale u vu re se dyshja kanë diçka mes tyre, që për gjithë këto kohë e kanë mbajtur lídhjen e tyre të fshehtë.

Romeo dhe Aleksia postuan më herët në rrjete sociale fotografi nga i njëjti vend në Vlorë dhe prej kësaj nisën dyshimet e para se ata janë bashkë.

Më pas u vu re se vetë Aleksia kishte ndàrë në rrjete sociale foto në makinë, ku mund të dallohej farë lehtë edhe Romeo.

Më herët, nga media të ndryshme u mësua nga disa burime se lidhja e dyshes ka avàncuar aq shumë, sa ata kanë nisur edhe të jetojnë bashkë në një shtëpi.

Raporti mes tyre duket shumë i fortë dhe ata kanë menduar që ta jetojnë këtë lídhje në privatësi të plotë.

Mirëpo, Në rrjet po përhpet me shpejtësi lajmi ku një detaj i veçantë i tatuazhit në këmbën e Aleksias, të cilin ajo e ka publikuar në InstaStory.

Tatuazhi i saj ka shkronjën “R” dhe me siguri i dedikohet partnerit të zemrës, Romeos. Të paktën kështu mendojnë edhe fansat e çiftit.

Po juve si ju duket? Dedíkim për Romeon është shkronja “R” në këmbën e saj?No description available.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!