Ballina Magazina Jo vetëm aktor! Visjani dhe reperi i njohur kosovar publikojnë hitin e...

Jo vetëm aktor! Visjani dhe reperi i njohur kosovar publikojnë hitin e garantuar të verës (VIDEO)

Visjani dhe Meritoni, fansa të njëri tjetrit arrijnë të bashkëpunojnë në një rrymë të përbashkët.

Visjan Ukcenaj si një fans i zjàrrtë i Meriton Ademit, të cilin e ndíqte dhe këngët e tij i shpërndante shpesh nëpër rrjete sociale.

Reciproke edhe nga ana e Meriton Ademit, i cili e ndíqte shumë “Klanifornia” dhe e njihte Visjanin prej disa kohësh, më pas u takuan për të folur për projektin.Meriton Ademi x Visjan Ukcenaj - A Je (Official Video) - YouTube

Gjithçka nisi për tjetër stil kënge dhe rrugës mori rrjedhë tjetër kënga, e cila edhe sapo është publikuar në YouTube.

Visjani njihet edhe për fushën e muzikës, si një reper mjaftë i aftë, vlerësuar nga artistë pikërisht të kësaj rryme.

Sot, në ‘Hip Hop’ dhe ‘Rap’ është shumë e vështirë të dallosh sa i aftë është ai që këndon, kjo për shkàk të producentëve të cilët janë shumë të zotë të mbùlojnë gabimet vokale.Visjan Ukcenaj bashkon forcat me reperin nga Kosova: Detajet nga  bashkëpunimi i tyre - Abc News

Është pikërisht LIVE ai që arrin ta bëjë diferencë, nëse një i ashtuquajtur këngëtar, pranon të këndojnë LIVE para publikut, atëherë ai ia vlen për atë fushë në të cilën është përfshírë.

Kënga “A je” është një këngë që pritet të bëhet hit vere, dhe teksti i këngës flet për një vajzë, të cilës i kushtohen disa vargje “hiç mos ta ndjejë ma e mira ti je”.  Mund të quhet si një këngë ritmike që përcjell një pozitivitet.

Visjani dhe Meritoni kanë kënduar në Soiree duke krijuar një super atmòsferë duke bërë freestyle, të cilëve ju është bashkuar edhe Meriton Mjekiqi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Momente paníku! Alban Ramosaj përbàllet me një të paprítur (FOTO)

Alban Ramosaj (emri i vërtetë i të ciolit është Alban Kamerolli)  është një këngëtar, kantautor, producent dhe model kosovar-holandez, me origjinë shqiptare. Ka lindur në...

Nuk ka më kthím pas! Juli ‘nxjérr zbùluar’ Mevlanin dhe Ledjanën (FOTO)

Ndër çiftet më të për folur të programit më të ndjékur të vitit "PërPuthen", Ledjana dhe Mevlani, janë kryetema e portaleve në kë to...

Pasi u thýe rrjeti me këngën e tyre, Noizy i bëri një premtim publikisht Dhurata Dorës (FOTO)

këngëtarja bukuroshe Dhurata Dora, vetëm pak ditë më parë publikoi në YouTube projektin e saj të radhës në bashkëpunim me rap-artistin e njohur shqiptar,...

Ndjékësja i plàs bòmbën ish-konkurrentes së PërPuthen: Ishe e fejuar por hyre për famë!

Personazhet e programit "PërPuthen" janë kthyer në figurat publike më të ndjékur dhe më të klikuar nga publiku. Ato janë pjesë e botës së thashéthémeve...

Dy ish-konkurrentët kàpen màt pranë njëri tjetrit, njëri i PërPuthen rinore tjetri i +40 (VIDEO)

Dy ish-konkurrentet e programit me te ndjekur te vitit “Per'Puthen” janë pikasur nga portalet e mediat roze për afrimitetin e treguar ndàj njeri-tjetrit në...
error: Alert: Content is protected !!