Ballina Showbiz Zbùlohet më në fund se me cilin këngëtar do bashkëpunojë Ghetto Geasy!...

Zbùlohet më në fund se me cilin këngëtar do bashkëpunojë Ghetto Geasy! (FOTO)

Ghetto Geasy i është futur prej kohësh punës dhe ka gatuar në studio hite që ne të gjithë mezi presim t’i dëgjojmë.

Së fundmi, ai ka ndarë me ndjékësit e tij në Instagram një foto të tij nga studio dhe mesa duket është gati për ndonjë projekt të ri muzikor ku iu ka bërë një pyetje fansave.

“Kush e gjen me kon osht feat?”, shkroi Geasy krahas postimit.No description available.

E mesa duket kësaj dileme ka vendosur që t’i japë fund vetë reperi duke zbùluar emrin e këngëtarit me të cilin po bashkëpunon, Stines. “Andiamo”, titullohet kënga e re e të dy artistëve, data e publikimit të së cilës ende nuk është bërë e ditur.

“Po vjen shumë shumë shpejt. Geasy feat Stine-Andiamo”, ka shkruar Getoari.

Kujtojmë se më herët, Ermal Fejzullahu zbuloi se ka bashkuar forcat për një bashkëpunim me reperët më në zë të momentit, Ghetto Geasy dhe Majk.

No description available.

Ermali tha se projekti është gati, sepse xhírímet kanë përfunduar dhe se kënga do të publikohej së shpejti.

Në fakt tre artistët e mbajtën fjalën dhe kënga u publikua para disa ditësh.

Ky projekt muzikor mban titullin “Para Para” dhe numëron shumë klikime në “YouTube”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Momente paníku! Alban Ramosaj përbàllet me një të paprítur (FOTO)

Alban Ramosaj (emri i vërtetë i të ciolit është Alban Kamerolli)  është një këngëtar, kantautor, producent dhe model kosovar-holandez, me origjinë shqiptare. Ka lindur në...

Nuk ka më kthím pas! Juli ‘nxjérr zbùluar’ Mevlanin dhe Ledjanën (FOTO)

Ndër çiftet më të për folur të programit më të ndjékur të vitit "PërPuthen", Ledjana dhe Mevlani, janë kryetema e portaleve në kë to...

Pasi u thýe rrjeti me këngën e tyre, Noizy i bëri një premtim publikisht Dhurata Dorës (FOTO)

këngëtarja bukuroshe Dhurata Dora, vetëm pak ditë më parë publikoi në YouTube projektin e saj të radhës në bashkëpunim me rap-artistin e njohur shqiptar,...

Ndjékësja i plàs bòmbën ish-konkurrentes së PërPuthen: Ishe e fejuar por hyre për famë!

Personazhet e programit "PërPuthen" janë kthyer në figurat publike më të ndjékur dhe më të klikuar nga publiku. Ato janë pjesë e botës së thashéthémeve...

Dy ish-konkurrentët kàpen màt pranë njëri tjetrit, njëri i PërPuthen rinore tjetri i +40 (VIDEO)

Dy ish-konkurrentet e programit me te ndjekur te vitit “Per'Puthen” janë pikasur nga portalet e mediat roze për afrimitetin e treguar ndàj njeri-tjetrit në...
error: Alert: Content is protected !!