Ballina Aktualitet Çudira shqiptare! Vëllezërit grinden në emision dhe gjuhen me...rripa! (VIDEO)

Çudira shqiptare! Vëllezërit grinden në emision dhe gjuhen me…rripa! (VIDEO)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflíkte me njëri-tjetrin dhe nuk flasin.

Eduardi ka marrë një kredi prej 15 milionë Lekësh në vitin 2008 për vëllain e tij Gramozin, i cili kishte një biznes të gjësë së gjallë.

Për arsye të shumta, kjo kredi nuk është pàguar akoma dhe tani ka shkuar rreth 30 milionë Lekë.No description available.

Tani Eduardi i kërkon vëllai të tij Gramozit që të pàguajë Lekët e kredisë sepse banka po e shqétëson atë dhe se mund t’ia marrë të gjitha pronat që ka.

Në një moment në studio situata degràdoi… Të dy vëllezërit hòqën rripat e pantallonave për të gjùajtur njëri-tjetrin. Edhe fjalori i tyre degràdoi dhe dy vëllezërit u ofénduan me fjalë bànale.

Në moment ka hyrë stafi i emisionit që i ka ndàrë nga shérri, duke shmàngur kështu çdo pàsojë tjetër.No description available.

Eni Çobani: Ja të tilla janë debàtet të cilat dégjénérojnë më pas në të tilla reàgime që nuk janë normale, as etike, kërkoj ndjesë për këtë situatë të përkéqësuar.

Eduardi: Ma shkàtërròve familjen, ma shkàtërròve…

Eni Çobani: Nuk është forma e duhur me të cilën ju duhet të komunikoni, jeni vëllezër, ju lutem.No description available.

Eduardi: Ik se nuk është vëlla ky palaço.

Eni Çobani: Zoti Gramoz, ju jeni njeriu i cili në një formë apo në një tjetër e keni sjellë këtë shqetësim. E kuptoj që dhe juve iu janë bërë shumë probleme gjatë jetës, por ky bòrxh duhet larë dhe do ju lutesha shumë që të na jepnit zgjidhjen.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Momente paníku! Alban Ramosaj përbàllet me një të paprítur (FOTO)

Alban Ramosaj (emri i vërtetë i të ciolit është Alban Kamerolli)  është një këngëtar, kantautor, producent dhe model kosovar-holandez, me origjinë shqiptare. Ka lindur në...

Nuk ka më kthím pas! Juli ‘nxjérr zbùluar’ Mevlanin dhe Ledjanën (FOTO)

Ndër çiftet më të për folur të programit më të ndjékur të vitit "PërPuthen", Ledjana dhe Mevlani, janë kryetema e portaleve në kë to...

Pasi u thýe rrjeti me këngën e tyre, Noizy i bëri një premtim publikisht Dhurata Dorës (FOTO)

këngëtarja bukuroshe Dhurata Dora, vetëm pak ditë më parë publikoi në YouTube projektin e saj të radhës në bashkëpunim me rap-artistin e njohur shqiptar,...

Ndjékësja i plàs bòmbën ish-konkurrentes së PërPuthen: Ishe e fejuar por hyre për famë!

Personazhet e programit "PërPuthen" janë kthyer në figurat publike më të ndjékur dhe më të klikuar nga publiku. Ato janë pjesë e botës së thashéthémeve...

Dy ish-konkurrentët kàpen màt pranë njëri tjetrit, njëri i PërPuthen rinore tjetri i +40 (VIDEO)

Dy ish-konkurrentet e programit me te ndjekur te vitit “Per'Puthen” janë pikasur nga portalet e mediat roze për afrimitetin e treguar ndàj njeri-tjetrit në...
error: Alert: Content is protected !!