Dje bashkëshortja e Sabri Fejzullahut, Nera Fejzullahu feston ditëlindjen.

Si një zotëri romantik që është dhe që nuk lë rast pa i treguar dashurinë Nerës, Sabriu i ka bërë dhe sot një dedíkim mjaft të veçantë partneres.

Ai ka publikuar në Instagram një foto të Nerës dhe i ka bërë një dedikim të mbushur me dashuri.https://www.photojoiner.net/image/KM1h08Yu

“Kurrë nuk mund te dal hakut ty fryma jem. Thuhet edhe 100, po jo bre se ti duhet ta gezosh jeten perjetesisht, se ma ke sjell nji lule e nji zambak dhe ma mbushe nji kopsht me lule he te bekofte Perendija qe ta dha kete bukuri e shpirte bilur”, shkruan Sabriu në urimin për bashkëshorten.

Në këtë ditë të veçantë për gruan më të rëndësishme të familjes Fejzullahu, nuk munguan as urimet nga këngëtari Ermal Fejzullahu e partnerja e tij.

Urimi i Ermalit ishte me fjalë të ëmbla që na i ngrohën zemrat, por po ashtu edhe ai i Arianës, që duket se ka një marrëdhënie perfekte me vjehrrën.

“Nanë, shpirt, dritë e syve të mi! Gëzuar ditëlindjen, të dua pafund.”- shkroi Ermali.

“Urime ditëlindjen zemra jeme!”- ishin fjalët e Arianës krahas fotos me vjehrrën e saj.

Çifti i njohur ka më shumë se 32 vite bashkë dhe dashuria e tyre është një shembull për të gjithë çiftet e reja.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!