Ballina Uncategorised Zonja shtëpisë ka ditëlindjen! Ja si e uron Sabriu gruan, Ermali nënën...

Zonja shtëpisë ka ditëlindjen! Ja si e uron Sabriu gruan, Ermali nënën dhe Arjana vjehrrën! (FOTO)

Dje bashkëshortja e Sabri Fejzullahut, Nera Fejzullahu feston ditëlindjen.

Si një zotëri romantik që është dhe që nuk lë rast pa i treguar dashurinë Nerës, Sabriu i ka bërë dhe sot një dedíkim mjaft të veçantë partneres.

Ai ka publikuar në Instagram një foto të Nerës dhe i ka bërë një dedikim të mbushur me dashuri.https://www.photojoiner.net/image/KM1h08Yu

“Kurrë nuk mund te dal hakut ty fryma jem. Thuhet edhe 100, po jo bre se ti duhet ta gezosh jeten perjetesisht, se ma ke sjell nji lule e nji zambak dhe ma mbushe nji kopsht me lule he te bekofte Perendija qe ta dha kete bukuri e shpirte bilur”, shkruan Sabriu në urimin për bashkëshorten.

Në këtë ditë të veçantë për gruan më të rëndësishme të familjes Fejzullahu, nuk munguan as urimet nga këngëtari Ermal Fejzullahu e partnerja e tij.

Urimi i Ermalit ishte me fjalë të ëmbla që na i ngrohën zemrat, por po ashtu edhe ai i Arianës, që duket se ka një marrëdhënie perfekte me vjehrrën.

“Nanë, shpirt, dritë e syve të mi! Gëzuar ditëlindjen, të dua pafund.”- shkroi Ermali.

“Urime ditëlindjen zemra jeme!”- ishin fjalët e Arianës krahas fotos me vjehrrën e saj.

Çifti i njohur ka më shumë se 32 vite bashkë dhe dashuria e tyre është një shembull për të gjithë çiftet e reja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!