Ballina Showbiz Zebervoki thumbon: Mora para borxh për filmin, Besi Kallaku nuk më...

Zebervoki thumbon: Mora para borxh për filmin, Besi Kallaku nuk më…

Marius Dervishi, i njohur ndryshe si Zebervoki ka qenë i ftuar mbrëmë në emisionin ‘EXPULS RTV Ora’ përballë gazetarit dhe autorit të programit, Ronaldo Sharka.

I pyetur nga gazetari nëse sot është e lehtë apo jo për të bërë film, ai tha se sot është shumë më e vështirë për të realízuar një projekt filmik se sa dikur.

“Unë në filmin e parë mora bòrxh. Kushtoi 40 mijë euro, edhe çunat më pritën me lekët. Deshti zoti që biletat u shitën dhe dola nga bòrxhet”, tha ai.Marius Dervishi showcases his talent in acting and comedy on television -  Influencers Net News

Më tej ai foli dhe për mbylljet e dyerve në programe humori në vend, gjuha e arrògancës e përdorur kundrejt tij.

Sa i përket mbéshetjes së kolegëve që kanë bërë filma së fundi, ai falënderoi Drilon Hoxhën dhe Ermal Mamaqin, por për Bes Kallakun tha se nuk e ka suportuar.

Marius Dervishi, autor i filmit të tij të parë më titull “Sedër”, i pyetur nga gazetari për “gojët e liga” që thonë se Marius Dervishi dhe të tjerët që kanë bërë filma së fundi, kanë prishur tregun e kinematografisë u përgjigj kështu:May be an image of 1 person

“Për komentuesit në YouTube po jap një shpjegim. Mjafton që gjëja të pëlqehet nga audíenca dhe ne ja arritëm qëllimit”, thotë ai.

“Për pjesën është apo jo profesional, ajo ngelet për t’u parë nga kompetenët. Unë nuk vleresoj dot produktin tim. Unë për timin them që është më i miri”, përfundon Zebervoki.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!