Ballina Showbiz Xhensila Myrtezaj vjen me një projekt të ri por nuk bëhet fjalë...

Xhensila Myrtezaj vjen me një projekt të ri por nuk bëhet fjalë për këngë

Xhensila Myrtezaj tashmë vjen dhe si një bussineswoman ose për ata që nuk e kuptojnë si një grua biznesi.

Krahas muzikës, ku çdo vit renditet në krye të toplistave me hitet e saj të padiskutueshme, këngëtarja e mirënjohur po e gjen veten të angazhuar dhe në fusha të tjera.

Burime për “Prive” kanë konfirmuar se Xhensila prej kohësh po punon në një sipërmarrje të re.

Thuhet se brenda pak muajsh këngëtarja do të lançoje linjën e saj të produkteve të kujdeesit për lëkurën së bashku me hapjen e një klinike estetike në Tiranë.

Vetë Xhensila nuk ka dhënë detaje dhe ka preferuar ta mbajë surprízë këtë detaj të rëndësishëm.

Përsa i përket muzikës, projekti më i fundit i saj ishte hiti i verës së kaluar “Panorama”.

Vetë këngëtarja ka konfirmuar se po xhiron klipin e këngës së re, por nuk dihet nëse bëhet fjalë për një projekt solo apo për bashkëpunimin me Getoar Selimin dhe Majk për të cilin është përfolur prej kohësh.

“Prive” po ashtu ka mësuar se këngëtarja do të realizojë një duet me Klajdi Harunin.

Dy zëra si Klajdi dhe Xhensila me siguri do të sjellin një baladë shumë të bukur me potencial të madh për të mos qenë thjesht një projekt sezonal, por një hit i përhershëm.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!