Ish-konkurrentja e Përputhen Diana Lleshi ka folur për herë të parë për muzikën.

Javë më parë ajo publikoi këngën e parë të titulluar “Deal”. e cila nuk u prit mirë duke marrë shumë kritika. Por pse iu fut ajo muzikës?

Kënga ka arritur mbi 900 mijë shikime në “Youtube”, por nuk mungojnë komentet e shumta dhe kritikat për zërin e Anës.

Sot, e ftuar sërish në emisionin “Për’Puthen”, ajo pranon se nuk është këngëtare.

“Kisha qejf, nuk jam këngëtare dhe nuk pretendoj që njerëzit të thonë sa bukur këndon”, shprehet ajo.

Por, sipas saj, ka ndodhur një gabim nga kompania diskografike, ku ka realizuar këngën.Shumë kritika për këngën e saj/ Çudit Ana e “Për'puthen”: Nuk ishte ai  varianti përfundimtar, kompania muzikore publikoi… - Top Channel

“Është një problem, që ka ndodhur nga ana e kompanisë ku unë punoj, është hedhur ‘demo’ dhe jo variant përfundimtar”.

Pyetjes së moderatores, Bora Zemani se përse nuk e fshíu këngën, pasi kuptoi gabimin, i përgjigjet:

“Nuk kishte më kuptim, njerëzit e kishin dëgjuar, por do të rihidhet sërish”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!