Ballina Magazina U kritikua nga të gjithë, Ana Lleshi habit me deklaratën e saj:...

U kritikua nga të gjithë, Ana Lleshi habit me deklaratën e saj: Nuk është kënga e vërtetë…(VIDEO)

Ish-konkurrentja e Përputhen Diana Lleshi ka folur për herë të parë për muzikën.

Javë më parë ajo publikoi këngën e parë të titulluar “Deal”. e cila nuk u prit mirë duke marrë shumë kritika. Por pse iu fut ajo muzikës?

Kënga ka arritur mbi 900 mijë shikime në “Youtube”, por nuk mungojnë komentet e shumta dhe kritikat për zërin e Anës.

Sot, e ftuar sërish në emisionin “Për’Puthen”, ajo pranon se nuk është këngëtare.

“Kisha qejf, nuk jam këngëtare dhe nuk pretendoj që njerëzit të thonë sa bukur këndon”, shprehet ajo.

Por, sipas saj, ka ndodhur një gabim nga kompania diskografike, ku ka realizuar këngën.Shumë kritika për këngën e saj/ Çudit Ana e “Për'puthen”: Nuk ishte ai  varianti përfundimtar, kompania muzikore publikoi… - Top Channel

“Është një problem, që ka ndodhur nga ana e kompanisë ku unë punoj, është hedhur ‘demo’ dhe jo variant përfundimtar”.

Pyetjes së moderatores, Bora Zemani se përse nuk e fshíu këngën, pasi kuptoi gabimin, i përgjigjet:

“Nuk kishte më kuptim, njerëzit e kishin dëgjuar, por do të rihidhet sërish”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!