Ballina Showbiz Tuna u bë nënë sërish, Patrisi habít me reàgimin e tij...

Tuna u bë nënë sërish, Patrisi habít me reàgimin e tij (FOTO)

Lajmi se Tuna u bë nënë për herë të dytë ka surprizuar jo pak persona pasi këngëtarja e ka mbajtur në fshehtësi të plotë shtatzëninë e saj.

Për më tepër, Patrisi dhe Tuna kanë qenë në fokus të vëmendjes gjithë këto kohë pasi është përfolur se dyshja i kanë dhënë fund lidhjes dhe kjo ishte një arsye më shumë për t’u habitur.

Ndërkohë që rrjeti ziente nga dyshimi se a është apo jo Patrisi babai i fëmijës së porsalindur, Berisha publikoi në InstaStory-n e tij një ndër fotot që kishte postuar Tuna në Instagram, krahas së cilës shkruan:E mbajti fshehur për 9 muaj, Tuna Sejdiu bëhet nënë për herë të dytë – Albeu.com

“Mirë se erdhe në jetë ZEN”, postim të cilin e ka shoqëruar me emoji zemër.

Me këtë reagim të tij, Patrisi iu dha një përgjigjje të gjithë aluduesve.

Kujtojmë se lajmin se dyshja ishin ndarë, e përforcoi dhe më shumë Tuna, e cila vendosi të thyejë heshtjen me disa postime në rrjetin social, Facebook, si një përgjigje për ish-partnerin e aj.

Në qendër të këtyre postimeve, ishin tiparet e narcistëve që mesa duket Tuna hédhi kunja dhe ia “veshi” Patrisit.

“Narcistët, jetojnë gënjeshtër, génjejnë në vazhdimësi, përqendrohen tek gënjeshtrat, frymojën gënjeshtra. Janë të fíksuar, të thýer, imòral, të vdékur brenda, njerëz që nuk mund dhe nuk do jetë asnjëherë të sinqertë, pavàrësisht kë e lëndojnë, edhe nëse është fëmijë”, shkruhet në postimin e parë të këngëtares.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!